Ντέρμπι αιωνίων με το καλημέρα!

Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους στην πρεμιέρα της stoiximan.gr basket league! To ματς στο ΣΕΦ κεκλεισμένων των θυρών λόγω της τιμωρίας του Ολυμπιακού.

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η (7/10) Αγωνιστική 14η (27/1/2018)

ΓΣ Λάρισας/Φάρος-Πανιώνιος

ΠΑΟΚ-Προμηθέας Πάτρας

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Λαύριο-Κύμη

ΑΕΚ-Τρίκαλα

Κόροιβος Αμαλιάδας-Άρης

Κολοσσός Ρόδου-Ρέθυμνο

2η (14/10) Αγωνιστική 15η (3/2/2018)

Προμηθέας Πάτρας-ΓΣ Λάρισας/Φάρος

Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

Κύμη-Ολυμπιακός

Τρίκαλα-Λαύριο

Άρης-ΑΕΚ

Ρέθυμνο-Κόροιβος Αμαλιάδας

Πανιώνιος-Κολοσσός Ρόδου

3η (21/10) Αγωνιστική 16η (14/2/2018)

ΓΣ Λάρισας/Φάρος-Παναθηναϊκός

ΠΑΟΚ-Κύμη

Ολυμπιακός-Τρίκαλα

Λαύριο-Άρης

ΑΕΚ-Ρέθυμνο

Κόροιβος Αμαλιάδας-Κολοσσός Ρόδου

Πανιώνιος-Προμηθέας Πάτρας

4η (28/10) Αγωνιστική 17η (3/3/2018)

Κύμη-ΓΣ Λάρισας/Φάρος

Τρίκαλα-ΠΑΟΚ

Άρης-Ολυμπιακός

Ρέθυμνο-Λαύριο

Κολοσσός Ρόδου-ΑΕΚ

Κόροιβος Αμαλιάδας-Πανιώνιος

Παναθηναϊκός-Προμηθέας Πάτρας

5η (11/11) Αγωνιστική 18η (10/3/2018)

ΓΣ Λάρισας/Φάρος-Τρίκαλα

ΠΑΟΚ-Άρης

Ολυμπιακός-Ρέθυμνο

Λαύριο-Κολοσσός Ρόδου

ΑΕΚ-Κόροιβος Αμαλιάδας

Πανιώνιος-Παναθηναϊκός

Προμηθέας Πάτρας-Κύμη

6η (18/11) Αγωνιστική 19η (17/3/2018)

Άρης-ΓΣ Λάρισας/Φάρος

Ρέθυμνο-ΠΑΟΚ

Κολοσσός Ρόδου-Ολυμπιακός

Κόροιβος Αμαλιάδας-Λαύριο

ΑΕΚ-Πανιώνιος

Τρίκαλα-Προμηθέας Πάτρας

Κύμη-Παναθηναϊκός

7η (2/12) Αγωνιστική 20η (24/3/2018)

ΓΣ Λάρισας/Φάρος-Ρέθυμνο

ΠΑΟΚ-Κολοσσός Ρόδου

Ολυμπιακός-Κόροιβος Αμαλιάδας

Λαύριο-ΑΕΚ

Πανιώνιος-Κύμη

Προμηθέας Πάτρας-Άρης

Παναθηναϊκός-Τρίκαλα

8η (9/12) Αγωνιστική 21η (31/3/2018)

Κολοσσός Ρόδου-ΓΣ Λάρισας/Φάρος

Κόροιβος Αμαλιάδας-ΠΑΟΚ

ΑΕΚ-Ολυμπιακός

Λαύριο-Πανιώνιος

Ρέθυμνο-Προμηθέας Πάτρας

Άρης-Παναθηναϊκός

Τρίκαλα-Κύμη

9η (16/12) Αγωνιστική 22η (11/4/2018)

ΓΣ Λάρισας/Φάρος-Κόροιβος Αμαλιάδας

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Ολυμπιακός-Λαύριο

Πανιώνιος-Τρίκαλα

Προμηθέας Πάτρας-Κολοσσός Ρόδου

Παναθηναϊκός-Ρέθυμνο

Κύμη-Άρης

10η (30/12) Αγωνιστική 23η (14/4/2018)

ΑΕΚ-ΓΣ Λάρισας/Φάρος

Λαύριο-ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός-Πανιώνιος

Κόροιβος Αμαλιάδας-Προμηθέας Πάτρας

Κολοσσός Ρόδου-Παναθηναϊκός

Ρέθυμνο-Κύμη

Άρης-Τρίκαλα

11η (6/1/2018) Αγωνιστική 24η (4/5/2018)

ΓΣ Λάρισας/Φάρος-Λαύριο

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

Πανιώνιος-Άρης

Προμηθέας Πάτρας-ΑΕΚ

Παναθηναϊκός-Κόροιβος Αμαλιάδας

Κύμη-Κολοσσός Ρόδου

Τρίκαλα-Ρέθυμνο

12η (13/1/2018) Αγωνιστική 25η (8/5/2018)

Ολυμπιακός-ΓΣ Λάρισας/Φάρος

ΠΑΟΚ-Πανιώνιος

Λαύριο-Προμηθέας Πάτρας

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός

Κόροιβος Αμαλιάδας-Κύμη

Κολοσσός Ρόδου-Τρίκαλα

Ρέθυμνο-Άρης

13η (20/1/2018) Αγωνιστική 26η (12/5/2018)

ΓΣ Λάρισας/Φάρος-ΠΑΟΚ

Πανιώνιος-Ρέθυμνο

Προμηθέας Πάτρας-Ολυμπιακός

Παναθηναϊκός-Λαύριο

Κύμη-ΑΕΚ

Τρίκαλα-Κόροιβος Αμαλιάδας

Άρης-Κολοσσός Ρόδου