ΔΕΝ υπάρχει η αντίδραση του Μιλιβόγεβιτς

Ο Κρίστιαν Μπεντεκέ δεν άφησε τον Λούκα Μιλιβόγεβιτς να εκτελέσει πέναλτι στο 92ο λεπτό, το έχασε και μαζί χάθηκε το τρίποντο, με τον πρώην άσο του Ολυμπιακού να μένει... άγαλμα στη θέση του! Δείτε το απίστευτο περιστατικό (VIDEO).

Η Κρίσταλ Πάλας δεν λέει να ξεκολλήσει από τον πάτο της βαθμολογίας στην Πρέμιερ Λιγκ. Το Σάββατο είχε την ευκαιρία να το κάνει, όμως ο Κρίστιαν Μπεντεκέ την... κλώτσησε. Για την ακρίβεια έχασε πέναλτι στο 92ο λεπτό, κι ενώ το σκορ ήταν 2-2!

Η ιστορία θα μπορούσε να είχε γραφτεί διαφορετικά βέβαια αν την εκτέλεση αναλάμβανε ο Λούκα Μιλιβόγεβιτς, ο οποίος είχε ισοφαρίσει στο 41ο λεπτό με... πέναλτι! Ο Βέλγος, ωστόσο, το πήρε πάνω του και δυστυχώς... απέτυχε με αποτέλεσμα την Κυριακή να γράφουν πως μπορεί ακόμα και να τελειώσει από την ομάδα!

Όλα τα λεφτά η αντίδραση του πρώην μέσου του Ολυμπιακού, ο οποίος έμεινε αποσβολωμένος να κοιτάζει το τέρμα. Δεν κουνήθηκε ούτε βήμα!