"Πάρτι" στο twitter για το νέο κάζο της Γιουνάιτεντ

Ο Γκάρι Λίνεκερ δεν μπορούσε να πιστέψει την επική ανατροπή της Λέστερ στην αναμέτρηση με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ο Μάριο Μπαλοτέλι βρήκε την ευκαιρία να χλευάσει προκαλώντας ξανά και το twitter έκανε "πάρτι" με αφορμή το νέο στραβοπάτημα των "κόκκινων διαβόλων". Δείτε τα καλύτερα tweets.

H Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ βρέθηκε να προηγείται με 3-1 της Λέστερ στο 61ο λεπτό, αλλά 23 λεπτά αργότερα ήταν πίσω στο σκορ με 5-3, με αποτέλεσμα να γνωρίσει ακόμη μία ήττα στο φετινό πρωτάθλημα της Premier League και να προκαλέσει τα καυστικά σχόλια των χρηστών του twitter.

Μεταξύ αυτών και ο Γκάρι Λίνεκερ, ο οποίος δεν μπορούσε να πιστέψει την επική ανατροπή της Λέστερ, ενώ από τη μεριά του, ο Μάριο Μπαλοτέλι προκάλεσε για μια ακόμη φορά, αφού βρήκε την ευκαιρία να χλευάσει τους "κόκκινους διαβόλους".

Δείτε τι έγινε στο twitter μετά το νέο στραβοπάτημα της ομάδας του Φαν Χάαλ.

5η αγ.: Απίστευτο κάζο της Γιουνάιτεντ! (VIDEOS)

Δεν πιστεύουν το 5-3 Φαν Χάαλ και Γκιγκς (video)