Έχασε σίγουρο γκολ στην κενή εστία της Μ.Γιουνάιτεντ!

Είναι δυνατόν να χάνονται τέτοια γκολ; Και όμως! Δείτε τον Ιγκάλο να βρίσκεται φάτσα με την άδεια εστία μετά το "τρακάρισμα" Ντε Χέα-Σμόλινγκ και να κατορθώνει να μην βρει δίχτυα (videos)!

Το φινάλε του πρώτου ημιχρόνου στο "Vicarage Road" βρήκε την Γουότφορντ να "βάζει δύσκολα" στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και να προηγείται 1-0 με το γκολ του Καπού στο 34ο λεπτό (σουτ με το δεξί μέσα από την περιοχή), παρόλα αυτά η ομάδα του Βάλτερ Ματσάρι θα μπορούσε να είχε πάει στα αποδυτήρια με ακόμα μεγαλύτερο προβάδισμα.

Αρκεί ο Όντιον Ιγκάλο να μην έχανε το... άχαστο στο 12ο λεπτό. Μετά από γέμισμα προς τη μεγάλη περιοχή της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ο Νταβίντ Ντε Χέα συγκρούστηκε στον αέρα με τον Κρις Σμόλινγκ και έχασε τη μπάλα μέσα από τα χέρια του, με τη μπάλα να στρώνεται στον φορ των "hornets" αλλά εκείνον να μη βρίσκει στόχο μπροστά σε ανυπεράσπιστη εστία!