Τρελό ματς και απίστευτο γκολ για βραβείο

Το παιχνίδι της σεζόν έγινε στην Championship. Η Φούλαμ προηγήθηκε 3-1 με σουτ πάνω στην κίνηση έξω από τη μεγάλη περιοχή, μετά από εκτέλεση φάουλ κοντά στο κόρνερ. Βρέθηκε να χάνει με 4-3(!), όμως ισοφάρισε σε 4-4 την Γουλβς στο 94ο λεπτό! Δείτε σε VIDEO όλα τα γκολ της τρελής αναμέτρησης.

Όποιος τυχερός παρακολούθησε αυτό το παιχνίδι θα έχει να το θυμάται για πολύ καιρό. Μιλάμε για ματσάρα, με ανατροπή του σκορ, ισοφάριση στην τελευταία φάση και γκολάρες.

Η καλύτερη μπήκε στο 42ο λεπτό από τον Τομ Κάρνεϊ. Εκτέλεση φάουλ λίγο κάτω από το κόρνερ, η μπάλα στρώθηκε με ύψος κεντρικά και έξω από τη μεγάλη περιοχή, με τον Σκωτσέζο να πετυχαίνει ένα από τα ωραιότερα τέρματα της χρονιάς.

Πάντως το ματς ήταν τρελό, αφού η Γουλβς έκανε το 1-0, η Φούλαμ το γύρισε σε 1-3 με τους γηπεδούχους να κάνουν την ανατροπή σε 4-3 και ο Αγιτέ στο 94' ισοφάρισε σε 4-4.