Όλα τα γκολ του Champions League

Δείτε σε VIDEOS τα γκολ που σημειώθηκαν στις αναμετρήσεις της Τρίτης (12/4) που διεξάγονται στο πλαίσιο των προημιτελικών του Champions League.

Ρεάλ Μαδρίτης-Βόλφσμπουργκ 3-0

Η Ρεάλ κατάφερε μέσα σε δύο λεπτά να ισοφαρίσει το σκορ του αγώνα, με τον Κριστιάνο Ρονάλντο να σκοράρει στο 15ο και 17ο λεπτό. Στο δεύτερο μέρος βρήκε και τρίτο γκολ με απευθείας εκτέλεση φάουλ, ανατρέποντας το σκορ του πρώτου αγώνα.

ΤΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΤΑ HIGHLIGHTS

Μάντσεστερ Σίτι-Παρί Σεν Ζερμέν 1-0

Ο Αγκουέρο έχασε το πέναλτι, αλλά ο Ντε Μπράινε έκανε αυτό που δεν πέτυχε ο συμπαίκτης του και με ωραίο σουτ στο 75' έκανε το 1-0.

H ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗ ΣΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ:

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ:

Μάντσεστερ Σίτι - Παρί Σεν Ζερμέν 1-0
Ρεάλ - Βόλφσμπουργκ 3-0
Δημοψήφισμα Ιταλία ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ

Τρομάζει τους πάντες η πολιτική ήττα Ρέντσι

Ο Ιταλός καθηγητής Πολιτικής Επιστήμης Franco Panvocelli εξηγεί στο NEWS 247 τι πρέπει να περιμένει η Ευρώπη από την Ιταλία την επομένη του δημοψηφίσματος, γιατί ο Ματέο Ρέντσι ρίσκαρε το πολιτικό του μέλλον και πως μπορεί να επηρεαστεί η Ελλάδα από τη νίκη του "Όχι" (Pics)