Η κλήρωση της Football League

Με Παναιγιάλειο (εκτός έδρας), Απόλλων Σμύρνης (εντός) και Χανιά (εκτός) θα ξεκινήσει η ΑΕΚ την προσπάθειά πρωταθλητισμού στη Football League της νέας περιόδου. Δείτε το πρόγραμμα του Ηρακλή και της ΑΕΛ στο Βόρειο όμιλο.

Η κλήρωση της Football League

Το πρόγραμμα του Νοτίου ομίλου

1η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Καλλιθέα

Άλιμος - Πανηλειακός

Επισκοπή - Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος - ΑΕΚ

Ερμιονίδα - Χανιά

Απόλλων Σμύρνης - Φωστήρας

Ρεπό: Παναχαϊκή

2η αγωνιστική

Παναχαϊκή - Ηρακλής Ψαχνών

Καλλιθέα - Άλιμος

Πανηλειακός - Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός - Ερμιονίδα

ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης

Χανιά - Φωστήρας

Ρεπό: Επισκοπή

3η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Άλιμος

Επισκοπή - Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος - Καλλιθέα

Απόλλων Σμύρνης - Πανηλειακός

Φωστήρας - Αχαρναϊκός

Χανιά - ΑΕΚ

Ρεπό: Ερμιονίδα

4η αγωνιστική

Επισκοπή - Ηρακλής Ψαχνών

Άλιμος - Παναιγιάλειος

Παναχαϊκή - Ερμιονίδα

Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης

Πανηλειακός - Χανιά

Αχαρναϊκός - ΑΕΚ

Ρεπό: Φωστήρας

5η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Παναιγιάλειος

Ερμιονίδα - Επισκοπή

Απόλλων Σμύρνης - Άλιμος

Φωστήρας - Παναχαϊκή

Χανιά - Καλλιθέα

Αχαρναϊκός - Πανηλειακός

Ρεπό: ΑΕΚ

6η αγωνιστική

Ερμιονίδα - Ηρακλής Ψαχνών

Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης

Επισκοπή - Φωστήρας

Άλιμος - Χανιά

Παναχαϊκή - ΑΕΚ

Καλλιθέα - Αχαρναϊκός

Ρεπό: Πανηλειακός

7η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Απόλλων Σμύρνης

Φωστήρας - Ερμιονίδα

Χανιά - Παναιγιάλειος

ΑΕΚ - Επισκοπή

Αχαρναϊκός - Άλιμος

Πανηλειακός - Παναχαϊκή

Ρεπό: Καλλιθέα

8η αγωνιστική

Φωστήρας - Ηρακλής Ψαχνών

Απόλλων Σμύρνης - Χανιά

Ερμιονίδα - ΑΕΚ

Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός

Επισκοπή - Πανηλειακός

Παναχαϊκή - Καλλιθέα

Ρεπό: Άλιμος

9η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Χανιά

ΑΕΚ - Φωστήρας

Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης

Πανηλειακός - Ερμιονίδα

Καλλιθέα - Επισκοπή

Άλιμος - Παναχαϊκή

Ρεπό: Παναιγιάλειος

10η αγωνιστική

ΑΕΚ - Ηρακλής Ψαχνών

Χανιά - Αχαρναϊκός

Φωστήρας - Πανηλειακός

Ερμιονίδα - Καλλιθέα

Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή

Επισκοπή - Άλιμος

Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης

11η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Αχαρναϊκός

Πανηλειακός - ΑΕΚ

Καλλιθέα - Φωστήρας

Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης

Άλιμος - Ερμιονίδα

Παναιγιάλειος - Επισκοπή

Ρεπό: Χανιά

12η αγωνιστική

Πανηλειακός - Ηρακλής Ψαχνών

ΑΕΚ - Καλλιθέα

Χανιά - Παναχαϊκή

Φωστήρας - Άλιμος

Απόλλων Σμύρνης - Επισκοπή

Ερμιονίδα - Παναιγιάλειος

Ρεπό: Αχαρναϊκός

13η αγωνιστική

Καλλιθέα - Πανηλειακός

Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός

Άλιμος - ΑΕΚ

Επισκοπή - Χανιά

Παναιγιάλειος - Φωστήρας

Απόλλων Σμύρνης - Ερμιονίδα

Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

 

Το πρόγραμμα του Βορείου ομίλου

1η αγωνιστική

Λαμία - Αγροτικός Αστέρας

ΑΕΛ - Απόλλων Καλαμαριάς

Εθνικός Γαζώρου - Αιγινιακός

Πιερικός - Ηρακλής

Αναγέννηση Καρδίτσας - Τύρναβος

Ολυμπιακός Βόλου - Ζάκυνθος

Ρεπό: Φωκικός

2η αγωνιστική

Φωκικός – Λαμία

Αγροτικός Αστέρας – ΑΕΛ

Απόλλων Καλαμαριάς – Πιερικός

Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου

Τύρναβος – Ζάκυνθος

Ρεπό: Εθνικός Γαζώρου

3η αγωνιστική

Λαμία – ΑΕΛ

Εθνικός Γαζώρου – Φωκικός

Πιερικός – Αγροτικός Αστέρας

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Καλαμαριάς

Ζάκυνθος – Αιγινιακός

Τύρναβος – Ηρακλής

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

4η αγωνιστική

Εθνικός Γαζώρου – Λαμία

ΑΕΛ – Πιερικός

Φωκικός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Καλαμαριάς – Τύρναβος

Αιγινιακός – Ηρακλής

Ρεπό: Ζάκυνθος

5η αγωνιστική

Λαμία – Πιερικός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Γαζώρου

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ

Ζάκυνθος – Φωκικός

Τύρναβος – Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς

Ρεπό: Ηρακλής

6η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Λαμία

Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου

Εθνικός Γαζώρου – Ζάκυνθος

ΑΕΛ – Τύρναβος

Φωκικός – Ηρακλής

Αγροτικός Αστέρας – Αιγινιακός

Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

7η αγωνιστική

Λαμία – Ολυμπιακός Βόλου

Ζάκυνθος – Αναγέννηση Καρδίτσας

Τύρναβος – Πιερικός

Ηρακλής – Εθνικός Γαζώρου

Αιγινιακός – ΑΕΛ

Απόλλων Καλαμαριάς – Φωκικός

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

8η αγωνιστική

Ζάκυνθος - Λαμία

Ολυμπιακός Βόλου – Τύρναβος

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής

Πιερικός – Αιγινιακός

Εθνικός Γαζώρου – Απόλλων Καλαμαριάς

Φωκικός – Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: ΑΕΛ

9η αγωνιστική

Λαμία – Τύρναβος

Ηρακλής – Ζάκυνθος

Αιγινιακός – Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γαζώρου

ΑΕΛ – Φωκικός

Ρεπό: Πιερικός

10η αγωνιστική

Ηρακλής – Λαμία

Τύρναβος – Αιγινιακός

Ζάκυνθος – Απόλλων Καλαμαριάς

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας

Πιερικός – Φωκικός

Εθνικός Γαζώρου – ΑΕΛ

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

11η αγωνιστική

Λαμία – Αιγινιακός

Απόλλων Καλαμαριάς – Ηρακλής

Αγροτικός Αστέρας – Ζάκυνθος

Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας

Πιερικός – Εθνικός Γαζώρου

Ρεπό: Τύρναβος

12η αγωνιστική

Απόλλων Καλαμαριάς – Λαμία

Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας

Τύρναβος – Φωκικός

Ζάκυνθος – ΑΕΛ

Ολυμπιακός Βόλου – Εθνικός Γαζώρου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

Ρεπό: Αιγινιακός

13η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Καλαμαριάς

Φωκικός – Αιγινιακός

ΑΕΛ – Ηρακλής

Εθνικός Γαζώρου – Τύρναβος

Πιερικός – Ζάκυνθος

Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ρεπό: Λαμία

 

Το πρόγραμμα της ΑΕΚ

1η αγωνιστική: Παναιγιάλειος - ΑΕΚ

2η αγωνιστική: ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης

3η αγωνιστική: Χανιά - ΑΕΚ

4η αγωνιστική: Αχαρναϊκός - ΑΕΚ

5η αγωνιστική: ρεπό

6η αγωνιστική: Παναχαϊκή - ΑΕΚ

7η αγωνιστική: ΑΕΚ - Επισκοπή

8η αγωνιστική: Ερμιονίδα - ΑΕΚ

9η αγωνιστική: ΑΕΚ - Φωστήρας

10η αγωνιστική: ΑΕΚ - Ηρακλής Ψαχνών

11η αγωνιστική: Πανηλειακός - ΑΕΚ

12η αγωνιστική: ΑΕΚ - Καλλιθέα

13η αγωνιστική: Άλιμος - ΑΕΚ

 

Το πρόγραμμα του Ηρακλή

1η αγωνιστική: Πιερικός - Ηρακλής

2η αγωνιστική: Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική: Τύρναβος - Ηρακλής

4η αγωνιστική: Αιγινιακός - Ηρακλής

5η αγωνιστική: ρεπό

6η αγωνιστική: Φωκικός - Ηρακλής

7η αγωνιστική: Ηρακλής - Εθνικός Γαζώρου

8η αγωνιστική: Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής

9η αγωνιστική: Ηρακλής - Ζάκυνθος

10η αγωνιστική: Ηρακλής - Λαμία

11η αγωνιστική: Απόλλων Καλαμαριάς - Ηρακλής

12η αγωνιστική: Ηρακλής - Αγροτικός Αστέρας

13η αγωνιστική: ΑΕΛ - Ηρακλής

 

Το πρόγραμμα της ΑΕΛ

1η αγωνιστική: ΑΕΛ - Απόλλων Καλαμαριάς

2η αγωνιστική: Αγροτικός Αστέρας – ΑΕΛ

3η αγωνιστική: Λαμία – ΑΕΛ

4η αγωνιστική: ΑΕΛ – Πιερικός

5η αγωνιστική: Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ

6η αγωνιστική: ΑΕΛ – Τύρναβος

7η αγωνιστική: Αιγινιακός – ΑΕΛ

8η αγωνιστική: ρεπό

9η αγωνιστική: ΑΕΛ – Φωκικός

10η αγωνιστική: Εθνικός Γαζώρου – ΑΕΛ

11η αγωνιστική: ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας

12η αγωνιστική: Ζάκυνθος – ΑΕΛ

13η αγωνιστική: ΑΕΛ – Ηρακλής

 

Οι ημερομηνίες των πλέι οφ

1η αγωνιστική: 5 Απριλίου

2η αγωνιστική: 15 Απριλίου

3η αγωνιστική: 19 Απριλίου

4η αγωνιστική: 26 Απριλίου

5η αγωνιστική: 3 Μαΐου

6η αγωνιστική: 10 Μαΐου

7η αγωνιστική: 17 Μαΐου

8η αγωνιστική: 24 Μαΐου

9η αγωνιστική: 31 Μαΐου

10η αγωνιστική: 7 Ιουνίου

 

Σύμφωνα με το πρόγραμμα της Football League, η σέντρα θα γίνει το Σαββατοκύριακο 27-28 Σεπτεμβρίου 2014, ο πρώτος γύρος είναι προγραμματισμένος να ολοκληρωθεί στις 21 Δεκεμβρίου 2014 και η κανονική περίοδος στις 29 Μαρτίου 2015.

Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε δύο ομίλους, οι οποίοι θα έχουν τελικά από 13 ομάδες (σ.σ. θα υπάρχει κι ένα ρεπό ανά αγωνιστική) μετά την οικειοθελή πτώση των Άρη και Δόξας Δράμας.

Στο τέλος της σεζόν θα προβιβαστούν δύο ομάδες στη Super League, ενώ στη Γ’ Εθνική θα υποβιβαστούν 12 (!), εξαιτίας του γεγονότος ότι το επόμενο πρωτάθλημα της δεύτερης κατηγορίας θα διεξαχθεί σε έναν όμιλο με 20 ομάδες.

Τόσο η υπόθεση άνοδος όσο και ο υποβιβασμός, θα κριθούν μέσω διαδικασίας πλέι οφ – πλέι άουτ. Στα πλέι οφ για την άνοδο θα αγωνιστούν οι τρεις πρώτοι του κάθε ομίλου, δηλαδή σύνολο 6 ομάδες σε ένα μίνι-πρωτάθλημα δέκα αγωνιστικών. Οι δύο πρώτοι των πλέι οφ θα προβιβαστούν στη Super League.

Να σημειωθεί ότι τα βαθμολογικά μπόνους και οι συντελεστές που θα ισχύσουν για την ειδική βαθμολογία των πλέι οφ (δηλαδή με πόσους βαθμούς θα μπει η κάθε ομάδα στο μίνι πρωτάθλημα), δεν έχουν ακόμη αποφασιστεί, κάτι που θα πρέπει οπωσδήποτε να συμβεί πριν από την έναρξη του πρωταθλήματος.

Όσον αφορά τον υποβιβασμό, οι τρεις τελευταίοι του κάθε ομίλου (σύνολο 6 ομάδες) θα πέσουν απ’ ευθείας στη Γ’ Εθνική. Οι υπόλοιπες έξι θέσεις θα κριθούν μέσω πλέι άουτ στα οποία θα αγωνιστούν 12 ομάδες (αυτές που κατέλαβαν τις θέσεις 5 έως 10 σε κάθε όμιλο στην κανονική περίοδο).

Το live της κλήρωσης

16:42
Καλωσήρθατε στο live της κλήρωσης του πρωταθλήματος της Football League.
16:48
Η διαδικασία γίνεται στο ξενοδοχείο "Τιτάνια" κι αρχίζει στις 17:00.
16:48
Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε δύο ομίλους, οι οποίοι θα έχουν τελικά από 13 ομάδες (σ.σ. θα υπάρχει κι ένα ρεπό ανά αγωνιστική) μετά την οικειοθελή πτώση των Άρη και Δόξας Δράμας.
16:49
Στο Νότιο όμιλο μετέχουν: ΑΕΚ, Άλιμος, Απόλλων Σμύρνης, Αχαρναϊκός, Επισκοπή, Ερμιονίδα, Ηρακλής Ψαχνών, Καλλιθέα, Παναιγιάλειος, Παναχαϊκή, Πανηλειακός, Φωστήρας και Χανιά.
16:50
Στο Βόρειο όμιλο μετέχουν: Αγροτικός Αστέρας, ΑΕΛ, Αιγινιακός, Αναγέννηση Καρδίτσας, Απόλλων Καλαμαριάς, Εθνικός Γαζώρου, Ζάκυνθος, Ηρακλής, Λαμία, Ολυμπιακός Βόλου, Πιερικός, Τύρναβος και Φωκικός.
16:51
Σύμφωνα με το πρόγραμμα της Football League, η σέντρα θα γίνει το Σαββατοκύριακο 27-28 Σεπτεμβρίου 2014, ο πρώτος γύρος είναι προγραμματισμένος να ολοκληρωθεί στις 21 Δεκεμβρίου 2014 και η κανονική περίοδος στις 29 Μαρτίου 2015.
16:51
Τα πλέι οφ και τα πλέι άουτ θα αρχίσουν στις 5 Απριλίου 2015 και θα ολοκληρωθούν στις 7 Ιουνίου 2015.
16:53
Στην αίθουσα βρίσκονται ήδη οι Σπύρος Καλογιάννης (πρόεδρος της διοργανώτριας Αρχής) και οι Βασίλης Ανατολίτης, Κώστας Παπαδόπουλος (αντιπρόεδροι).
16:58
Η διαδικασία θα αρχίσει με μία μικρή καθυστέρηση.
17:04
To "παρών" δίνει και η Γενική Γραμματέας Αθλητισμού, Κυριακή Γιαννακίδου.
17:05
Σχεδόν γεμάτη η αίθουσα.
17:05
Υπάρχουν εκπρόσωποι από τις περισσότερες ομάδες.
17:06
Μόλις αφίχθη κι ο αντιπρόεδρος της Super League, Στράτος Σωπήλης.
17:10
Ο Σπύρος Καλογιάννης απευθύνει χαιρετισμό.
17:12
Στην αίθουσα του ξενοδοχείου "Τιτάνια" βρίσκεται κι ο Αλέξης Κούγιας.
17:23
Η Κυριακή Γιαννακίδου παίρνει το λόγο.
17:24
Στο τέλος της σεζόν θα προβιβαστούν δύο ομάδες στη Super League, ενώ στη Γ’ Εθνική θα υποβιβαστούν 12 (!), εξαιτίας του γεγονότος ότι το επόμενο πρωτάθλημα της δεύτερης κατηγορίας θα διεξαχθεί σε έναν όμιλο με 20 ομάδες.
17:25
Τόσο η υπόθεση άνοδος όσο και ο υποβιβασμός, θα κριθούν μέσω διαδικασίας πλέι οφ – πλέι άουτ. Στα πλέι οφ για την άνοδο θα αγωνιστούν οι τρεις πρώτοι του κάθε ομίλου, δηλαδή σύνολο 6 ομάδες σε ένα μίνι-πρωτάθλημα δέκα αγωνιστικών. Οι δύο πρώτοι των πλέι οφ θα προβιβαστούν στη Super League.
17:25
Να σημειωθεί ότι τα βαθμολογικά μπόνους και οι συντελεστές που θα ισχύσουν για την ειδική βαθμολογία των πλέι οφ (δηλαδή με πόσους βαθμούς θα μπει η κάθε ομάδα στο μίνι πρωτάθλημα), δεν έχουν ακόμη αποφασιστεί, κάτι που θα πρέπει οπωσδήποτε να συμβεί πριν από την έναρξη του πρωταθλήματος.
17:25
Όσον αφορά τον υποβιβασμό, οι τρεις τελευταίοι του κάθε ομίλου (σύνολο 6 ομάδες) θα πέσουν απ’ ευθείας στη Γ’ Εθνική. Οι υπόλοιπες έξι θέσεις θα κριθούν μέσω πλέι άουτ στα οποία θα αγωνιστούν 12 ομάδες (αυτές που κατέλαβαν τις θέσεις 5 έως 10 σε κάθε όμιλο στην κανονική περίοδο).
17:27
Τώρα μιλούν οι Παναγιώτης Δημητρίου (ταμίας ΕΠΟ) και Μιχάλης Τζανόπουλος (μέλος Δ.Σ. ΕΠΟ).
17:29
Να θυμίσουμε ότι η κλήρωση γίνεται σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας.
17:31
Στο βήμα οι Στράτος Σωπήλης και Κώστας Πούλιος (πρόεδρος ΠΣΑΠ).
17:40
Το λόγο παίρνει ο Αντώνης Αντωνόπουλος (αντιπρόεδρος του ΠΣΑΤ).
17:45
H κλήρωση άρχισε! Πρώτα ο Νότιος όμιλος.
17:45
Κλειδάριθμο παίρνει η Καλλιθέα λόγω χρήσης της έδρας του Πανιωνίου και τα Χανιά λόγω κοινής έδρας με τον Πλατανιά.
17:52
H πρεμιέρα του 1ου ομίλου (Νότιος)

Ηρακλής Ψαχνών - Καλλιθέα
Άλιμος - Πανηλειακός
Επισκοπή - Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος - ΑΕΚ
Ερμιονίδα - Χανιά
Απόλλων Σμύρνης - Φωστήρας

Ρεπό: Παναχαϊκή
17:54
Η 2η αγωνιστική του 1ου ομίλου

Παναχαϊκή - Ηρακλής Ψαχνών
Καλλιθέα - Άλιμος
Πανηλειακός - Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός - Ερμιονίδα
ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης
Χανιά - Φωστήρας

Ρεπό: Επισκοπή
18:00
Η 3η αγωνιστική του 1ου ομίλου

Ηρακλής Ψαχνών - Άλιμος
Επισκοπή - Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης - Πανηλειακός
Φωστήρας - Αχαρναϊκός
Χανιά - ΑΕΚ

Ρεπό: Ερμιονίδα
18:00
Αρχίζει η κλήρωση για το Βόρειο όμιλο.
18:03
Η πρεμιέρα του 2ου ομίλου (Βόρειος)

Λαμία - Αγροτικός Αστέρας
ΑΕΛ - Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Γαζώρου - Αιγινιακός
Πιερικός - Ηρακλής
Αναγέννηση Καρδίτσας - Τύρναβος
Ολυμπιακός Βόλου - Ζάκυνθος

Ρεπό: Φωκικός
18:07
Η 4η αγωνιστική του Νοτίου ομίλου

Επισκοπή - Ηρακλής Ψαχνών
Άλιμος - Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή - Ερμιονίδα
Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης
Πανηλειακός - Χανιά
Αχαρναϊκός - ΑΕΚ

Ρεπό: Φωστήρας
18:09
Η 5η αγωνιστική του Νοτίου ομίλου

Ηρακλής Ψαχνών - Παναιγιάλειος
Ερμιονίδα - Επισκοπή
Απόλλων Σμύρνης - Άλιμος
Φωστήρας - Παναχαϊκή
Χανιά - Καλλιθέα
Αχαρναϊκός - Πανηλειακός

Ρεπό: ΑΕΚ
18:12
Η 6η αγωνιστική του Νοτίου ομίλου

Ερμιονίδα - Ηρακλής Ψαχνών
Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης
Επισκοπή - Φωστήρας
Άλιμος - Χανιά
Παναχαϊκή - ΑΕΚ
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός

Ρεπό: Πανηλειακός
18:12
Η 7η αγωνιστική του Νοτίου ομίλου

Ηρακλής Ψαχνών - Απόλλων Σμύρνης
Φωστήρας - Ερμιονίδα
Χανιά - Παναιγιάλειος
ΑΕΚ - Επισκοπή
Αχαρναϊκός - Άλιμος
Πανηλειακός - Παναχαϊκή

Ρεπό: Καλλιθέα
18:14
Η 8η αγωνιστική του Νοτίου ομίλου

Φωστήρας - Ηρακλής Ψαχνών
Απόλλων Σμύρνης - Χανιά
Ερμιονίδα - ΑΕΚ
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός
Επισκοπή - Πανηλειακός
Παναχαϊκή - Καλλιθέα

Ρεπό: Άλιμος
18:15
Η 9η αγωνιστική του Νοτίου ομίλου

Ηρακλής Ψαχνών - Χανιά
ΑΕΚ - Φωστήρας
Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης
Πανηλειακός - Ερμιονίδα
Καλλιθέα - Επισκοπή
Άλιμος - Παναχαϊκή

Ρεπό: Παναιγιάλειος
18:15
Η 10η αγωνιστική του Νοτίου ομίλου

ΑΕΚ - Ηρακλής Ψαχνών
Χανιά - Αχαρναϊκός
Φωστήρας - Πανηλειακός
Ερμιονίδα - Καλλιθέα
Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή
Επισκοπή - Άλιμος

Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης
18:17
Η 11η αγωνιστική του Νοτίου ομίλου

Ηρακλής Ψαχνών - Αχαρναϊκός
Πανηλειακός - ΑΕΚ
Καλλιθέα - Φωστήρας
Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης
Άλιμος - Ερμιονίδα
Παναιγιάλειος - Επισκοπή

Ρεπό: Χανιά
18:17
Η 12η αγωνιστική του Νοτίου ομίλου

Πανηλειακός - Ηρακλής Ψαχνών
ΑΕΚ - Καλλιθέα
Χανιά - Παναχαϊκή
Φωστήρας - Άλιμος
Απόλλων Σμύρνης - Επισκοπή
Ερμιονίδα - Παναιγιάλειος

Ρεπό: Αχαρναϊκός
18:18
Η 13η αγωνιστική του Νοτίου ομίλου

Καλλιθέα - Πανηλειακός
Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός
Άλιμος - ΑΕΚ
Επισκοπή - Χανιά
Παναιγιάλειος - Φωστήρας
Απόλλων Σμύρνης - Ερμιονίδα

Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών
18:23
Aκολουθεί το πρόγραμμα του Βορείου ομίλου.
18:24
2η αγωνιστική

Φωκικός – Λαμία
Αγροτικός Αστέρας – ΑΕΛ
Απόλλων Καλαμαριάς – Πιερικός
Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου
Τύρναβος – Ζάκυνθος

Ρεπό: Εθνικός Γαζώρου
18:24
3η αγωνιστική

Λαμία – ΑΕΛ
Εθνικός Γαζώρου – Φωκικός
Πιερικός – Αγροτικός Αστέρας
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Καλαμαριάς
Ζάκυνθος – Αιγινιακός
Τύρναβος – Ηρακλής

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας
18:25
4η αγωνιστική

Εθνικός Γαζώρου – Λαμία
ΑΕΛ – Πιερικός
Φωκικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Καλαμαριάς – Τύρναβος
Αιγινιακός – Ηρακλής

Ρεπό: Ζάκυνθος
18:25
5η αγωνιστική

Λαμία – Πιερικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Γαζώρου
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ
Ζάκυνθος – Φωκικός
Τύρναβος – Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς

Ρεπό: Ηρακλής
18:25
6η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Λαμία
Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου
Εθνικός Γαζώρου – Ζάκυνθος
ΑΕΛ – Τύρναβος
Φωκικός – Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας – Αιγινιακός

Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς
18:26
7η αγωνιστική

Λαμία – Ολυμπιακός Βόλου
Ζάκυνθος – Αναγέννηση Καρδίτσας
Τύρναβος – Πιερικός
Ηρακλής – Εθνικός Γαζώρου
Αιγινιακός – ΑΕΛ
Απόλλων Καλαμαριάς – Φωκικός

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
18:26
8η αγωνιστική

Ζάκυνθος - Λαμία
Ολυμπιακός Βόλου – Τύρναβος
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής
Πιερικός – Αιγινιακός
Εθνικός Γαζώρου – Απόλλων Καλαμαριάς
Φωκικός – Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: ΑΕΛ
18:27
9η αγωνιστική

Λαμία – Τύρναβος
Ηρακλής – Ζάκυνθος
Αιγινιακός – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γαζώρου
ΑΕΛ – Φωκικός

Ρεπό: Πιερικός
18:27
10η αγωνιστική

Ηρακλής – Λαμία
Τύρναβος – Αιγινιακός
Ζάκυνθος – Απόλλων Καλαμαριάς
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας
Πιερικός – Φωκικός
Εθνικός Γαζώρου – ΑΕΛ

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου
18:28
11η αγωνιστική

Λαμία – Αιγινιακός
Απόλλων Καλαμαριάς – Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας – Ζάκυνθος
Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας
Πιερικός – Εθνικός Γαζώρου

Ρεπό: Τύρναβος
18:28
12η αγωνιστική

Απόλλων Καλαμαριάς – Λαμία
Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας
Τύρναβος – Φωκικός
Ζάκυνθος – ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου – Εθνικός Γαζώρου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

Ρεπό: Αιγινιακός
18:28
13η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Καλαμαριάς
Φωκικός – Αιγινιακός
ΑΕΛ – Ηρακλής
Εθνικός Γαζώρου – Τύρναβος
Πιερικός – Ζάκυνθος
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ρεπό: Λαμία
18:29
Η διαδικασία ολοκληρώθηκε. Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας. Καλό βράδυ.
 

Πρώτη Σελίδα