Το πρόγραμμα των Play Off και Play Out της Football League
Με το σούπερ ντέρμπι Ηρακλής - ΑΕΚ θα ξεκινήσουν τα Play Off της Football League. Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα και τις ώρες των αγώνων στα Play Off και Play Out.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των Play Off:
1η Αγωνιστική: 26 Απριλίου
Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός Βόλου
Ηρακλής - ΑΕΚ
Παναχαϊκή - ΑΕΛ
2η αγωνιστική : 4 Μαΐου
Ολυμπιακός Βόλου - Ηρακλής
ΑΕΛ - Απόλλων
ΑΕΚ - Παναχαϊκή
3η αγωνιστική: 9 Μαΐου
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΛ
ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης
Ηρακλής - Παναχαϊκή
4η αγωνιστική: 13 Μαΐου
ΑΕΛ- ΑΕΚ
Απόλλων - Ηρακλής
Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Βόλου
5η αγωνιστική: 20 Μαΐου
ΑΕΚ - Ολυμπιακός Βόλου
Ηρακλής - ΑΕΛ
Παναχαϊκή - Απόλλων
* Οι επαναληπτικοί των αγώνων θα γίνουν:
6η αγωνιστική - 24/5
7η αγωνιστική - 31/5
8η αγωνιστική - 3/6
9η αγωνιστική - 7/6
10η αγωνιστική - 14/6
* Όλα τα ματς των Play Off θα διεξάγονται στις 18:00
Αναλυτικά το πρόγραμμα των Play Out:
Το πρόγραμμα των Play Out στο Βόρειο Όμιλο:
1η αγωνιστική
Πιερικός - Αν. Καρδίτσας
Τύρναβος - Αιγινιακός
Ζάκυνθος - Αγροτικός Αστ.
2η αγωνιστική
Αν. Καρδίτσας - Τύρναβος
Αγροτικός Αστ. - Πιερικός
Αιγινιακός - Ζάκυνθος
3η αγωνιστική
Αν. Καρδίτσας - Αγροτικός Αστ.
Αιγινιακός - Πιερικός
Τύρναβος - Ζάκυνθος
4η αγωνιστική
Αγροτικός Αστ. - Αιγινιακός
Πιερικός - Τύρναβος
Ζάκυνθος - Αν. Καρδίτσας
5η αγωνιστική
Αιγινιακός - Αν. Καρδίτσας
Τύρναβος - Αγροτικός Αστέρας
Ζάκυνθος - Πιερικός
Το πρόγραμμα των Play Out στο Νότιο Όμιλο:
1η αγωνιστική - 26/4
Αχαρναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών
Επισκοπή - Παναιγιάλειος
Καλλιθέα Ερμιονίδα
2η αγωνιστική - 3/5
Ηρακλής Ψαχνών - Επισκοπή
Ερμιονίδα - Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα
3η αγωνιστική - 10/5
Ηρακλής Ψαχνών - Ερμιονίδα
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός
Επισκοπή - Καλλιθέα
4η αγωνιστική - 13/5
Ερμιονίδα - Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός - Επισκοπή
Καλλιθέα - Ηρακλής Ψαχνών
5η αγωνιστική - 17/5
Παναιγιάλειος - Ηρακλής Ψαχνών
Επισκοπή - Ερμιονίδα
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός
* Οι επαναληπτικοί των αγώνων θα γίνουν:
6η αγωνιστική - 24/5
7η αγωνιστική - 31/5
8η αγωνιστική - 3/6
9η αγωνιστική - 7/6
10η αγωνιστική - 14/6
* Όλα τα ματς των Play Out θα διεξάγονται ή στις 16:30 ή στις 17:00.