Τα αποτελέσματα του Περιφερειακού
1ος όμιλος
Μέγας Αλεξ. Ν. Ζίχνης-Αρης Ακροπόταμου 1-1
Ορφέας PUMA Ξάνθης-ΑΕ Πιερέων 2004 9-0
Εβρος Σουφλίου-Αετός Αρριανών 4-1
Ελπίς Σαππών-Ορφέας Ελευθερούπολης 1-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Α.Ε. Αμπελοκήπων 3-0
Α.Ε. Νέας Χιλής-Προσοτσάνη 2-0
Καβάλα-ΑΕ Ποντίων Ευμοίρου 6-1
2ος όμιλος
Νέα Καλλικράτεια-Οδυσσέας Κορδελιού 1-2
Εθνικός Σοχού-Διγενής Λακκώματος 0-3
Κιλκισιακός-Απόλλων Αρναίας 0-1
Αχιλλέας Τριανδρίας-Δόξα Χέρσου 1-0
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Καμπανιακός 1-4
ΠΑΟΚ Γιαννιτσών-Μακεδονικός 3-0
3ος όμιλος
Εθνικός Βατερού-Γρεβενά Αεράτα 1-2
Καστοριά-Κάστωρ ΑΟ 0-1
Πυρσός Γρεβενών-Νίκη Αγκαθιάς 4-0
Λευκάδια Ημαθίας-Κοζάνη 1-0
Ακαδημία Πλαταμώνα-Νάουσα 0-0
Αστραπή Μεσοποταμιάς-Αλεξάνδρεια 4-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Ακρίτας Αχλάδας 3-3
4ος όμιλος
Αγρότης Λιανοκλαδίου-Αλμυρός1-0
Πυργετός-Ελασσόνα 0-1
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Μουζάκι 1-0
Ταυρωπός-Καμένα Βούρλα 1-2
Αμπελωνιακός-Βελούχι 0-0
Αναγέννηση Καρδίτσας-Καρδίτσα 1-2
5ος όμιλος
Θεσπρωτός-Τρίκαλα 3-0
Ολυμπος Κέρκυρας-Πίνδος Κόνιτσας 0-0
Φιλοθέη Αρτας-Αμφίλοχος 4-2
Οδυσσέας Νυδρίου-Α.Σ. Τρίκαλα 2011 1-0
Πρέβεζα-Ομόνοια Πέτρας 0-3
Εθνικός Φιλιππιάδας-Μεσολόγγι 3-0
6ος όμιλος
Αστέρας Αμαλιάδας-Θύελλα Πατρών 1-0
Αχαϊκή-ΠΦΟ Πανόπουλου 0-0
Διαγόρας Βραχνέικων-Εικοσιμία 3-0
Εράνη Φιλιατρών-Πάμισος 2-1
Τσιλιβή-Τριταιικός 0-0
Ολυμπιακός Γυθείου-Βρασιές 4-2
Παναιγιάλειος-Ατρόμητος Λάππα 2-1
7ος όμιλος
Παναργειακός-Ασπρόπυργος 7-0
Χαλκίδα-Κόρινθος 0-1
Πόρος-Ενωση Ασπρα Σπίτια/Αντίκυρα 0-0
Δάφνη Ερυθρών-ΑΟ Κύμης 1-3
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Λουκισίων Α.Ο. 1-2
Ενωση Ερμιονίδας-Θήβα 2-0
Μανδραϊκός-Πανναυπλιακός 4-0
8ος όμιλος
Αιγάλεω-Καρλόβασι 4-1
Μύκονος-Ηλιούπολη 4-0
Τράχωνες-Πανναξιακός 1-1
Μελίσσια-ΑΕ Κως 5-1
Ελπιδοφόρος-Αγία Παρασκευή 3-0
Φωστήρας-Περιστέρι 1-0
Νέα Ιωνία-Αγιαξ Ταύρου 0-2
9ος όμιλος
Ελλάς Ποντίων-Αιολικός 1-1
Ιωνικός-Κορωπί 1-0
Κερατσίνι-Αχαρναϊκός 1-0
Ολυμπιακός Λαυρίου-Τριγλία Ραφήνας 1-0
Ατρόμητος Πειραιά-Εθνικός Πειραιώς 1-0
Αίας Σαλαμίνας-Αστέρας Βάρης 1-1
Μικρασιατική Χίου-Ολυμπιάδα 0-0
10ος όμιλος
Επισκοπή-Ηρόδοτος 2-1
Γιούχτας-ΠΑΟΚ 1-1
Ασίτες-Ατσαλένιος 0-0
Χερσόνησος-ΑΣΗ Γωνιά 4-0
Μινώταυρος-Ρέθυμνο 1-0
Αγιος Νικόλαος-Πατούχας 1-0
Ζαρός-Αναγ. Ιεράπετρας 1-0