Όταν είσαι οπαδών των ακριβών αυτοκινήτων, αλλά και του FIFA και δεν μπορείς να διαλέξεις ένα από τα δύο, τα συνδυάζει. Αυτό έκανε και ο αρχηγός της Ίντερ Μάουρο Ικάρντο... παίζοντας με τον πόνο μας (VIDEO).

Ο Μάρκο Στοράρι δεν είναι σε καθόλου καλή βραδιά στο Τορίνο-Κάλιαρι. Απόδειξη τα δύο γκολ που δέχτηκε στο πρώτο δεκάλεπτο, με αυτό του Λιάιτς να τον εκθέτει ανεπανόρθωτα (video)!

ΕΠΙΚΗ πτώση ο Λιχτσάινερ

Τελ. ανανέωση : 15/10/16 22:27

Ο Στεφάν Λιχτσάινερ φαίνεται πως... ζαλίστηκε μετά το γκολ της Ουντινέζε γιατί τρία λεπτά αργότερα έφαγε ΜΥΘΙΚΗ "σαβούρα" κάνοντας βήματα προς τα πίσω ολομόναχος (VIDEO)!

Η Ρόμα, παρότι προηγήθηκε με 2-0, αναδείχθηκε ισόπαλη με 2-2 στην έδρα της Κάλιαρι, δεχόμενη γκολ στα τελευταία λεπτά του αγώνα, με τον Λουτσιάνο Σπαλέτι να μην πιστεύει την αγωνιστική κατάρρευση της ομάδας του. Δείτε σε VIDEO την επική αντίδραση του Ιταλού μετά την ισοφάριση.

Καθόλου δεν άρεσε στους Ναπολιτάνους η κίνηση του Ιγκουαΐν να αφήσει την ομάδα τους και να μετακομίσει στη Γιουβέντους. Διαβάστε τι σκαρφίστηκε ένα εστιατόριο της πόλης για να... πικάρει τον Αργεντινό.

Ο Ιταλοβραζιλιάνος επιθετικός, Έντερ, βρέθηκε τον περασμένο Ιανουάριο στο μεταγραφικό "στόχαστρο" της Λέστερ, προκειμένου να ενισχύσει τη γραμμή κρούσης της ομάδας, όμως ο ίδιος επέλεξε την Ίντερ, κάνοντας μάλιστα τη δήλωση της χρονιάς.