Σπάραξε ο μικρός οπαδός της Ρόμα στο γκολ του Τότι

Ένας πιτσιρικάς έκλεψε τις εντυπώσεις στο "Ολίμπικο", αφού έβαλε τα κλάματα από συγκίνηση την ώρα που ο Τότι σκόραρε στις καθυστερήσεις κόντρα στη Σαμπντόρια.

Η Ρόμα έχανε με 2-1 από την Σαμπντόρια στο ημίχρονο και ο Φραντσέσκο Τότι πέρασε στον αγωνιστικό χώρο με την έναρξη της επανάληψης. Στο 61' έβγαλε "μαγική" ασίστ στον Τζέκο που ισοφάρισε σε 2-2, ενώ στο 93ο λεπτό έκανε την ολική ανατροπή από το σημείο του πέναλτι!

Με το που πέτυχε το δεύτερο γκολ των "Ρωμαίων" ο Φραντσέσκο Τότι γνώρισε την αποθέωση από χιλιάδες οπαδούς στο Ολίμπικο. Ένας εξ αυτών μάλιστα, ένας πιτσιρικάς στις κερκίδες, δεν κρατήθηκε και έβαλε τα κλάματα από συγκίνηση.

Μια ανατριχιαστική στιγμή που φρόντισε να την κοινοποιήσει η ίδια η Ρόμα στο twitter:

Τον Τότι δεν θα τον κερδίσεις. Τον Τότι!