Ο πανηγυρισμός με τα δάχτυλα του Ράμος που έγινε viral!

Ο Σέρχιο Ράμος "έβαλε φωτιά" στο Bernabeu με το χρυσό γκολ του κόντρα στην Λα Κορούνια και έπειτα το... απογείωσε με τον ιδιαίτερο πανηγυρισμό του με τα δάχτυλα. Δείτε το VIDEO!

"Ο Ράμος έχει αυτή την ανεξάντλητη πίστη ότι μπορεί να αλλάξει πράγματα ακόμα και στο τελευταίο λεπτό. Είναι εκπληκτικό", δήλωσε ο Ζινεντίν Ζιντάν στο φινάλε του αγώνα με την Λα Κορούνια, που βρήκε την Ρεάλ να θριαμβεύει 3-2 με ανατροπή και τον αρχηγό της να υπογράφει το γκολ της νίκης στο 92' με σούπερ κεφαλιά.

Περισσότερο πάντως και από το γκολ που πέτυχε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων (ουσιαστικά έκανε ό,τι και με την Μπαρτσελόνα, όπου είχε χαρίσει βαθμό στην ομάδα του στο Clasico σκοράροντας στο 90' με κεφαλιά) αυτό που "τρέλανε" άπαντες στο γήπεδο ήταν ο ιδιαίτερος πανηγυρισμός του.

Αφού κατάφερε κάποια στιγμή να... ξεφύγει από τους συμπαίκτες του που ήθελαν να τον "πνίξουν" στις αγκαλιές τους, θέλησε να πανηγυρίσει και σόλο αυτό το γκολ, κουνώντας τα δάχτυλα των χεριών του και κάνοντας πως τα σβήνει! Είναι on fire, ουδείς μπορεί να το αμφισβητήσει...