Σοκ στις καθυστερήσεις για Σιόβα

Η Λεγκανές κρατούσε το βαθμό της ισοπαλίας μέχρι και το 92ο λεπτό, όμως η Βιγιαρεάλ πήρε με τη νίκη, πετυχαίνοντας γκολ στις καθυστερήσεις (VIDEO)!

Real Madrid's Marco Asensio vies for the ball with Leganes' Dimitrios Siovas, left, during a Spanish La Liga soccer match between Leganes and Real Madrid at the Butarque stadium in Madrid, Wednesday, April 5, 2017. (AP Photo/Francisco Seco)
siovas isco AP

"Αυτοκτόνησε" η Λεγκανές και τώρα... μπλέκει. Ο Μπακαμπού έδωσε το προβάδισμα στην Βιγιαρεάλ στο 68ο λεπτό, όμως ο Γκερέρο ισοφάρισε στο 90' για την ομάδα του Δημήτρη Σιόβα.

Κι ενώ όλα έδειχναν πως οι φιλοξενούμενοι θα έπαιρναν τον πολύτιμο βαθμό, ο Μπακαμπού στο 92ο έκανε το 2-1, με τον παίκτη της Λεγκανές που τον μάρκαρε να γλιστράει και να πέφτει κάτω!

Αν η Χιχόν κερδίσει την Οσασούνα αργότερα το Σάββατο, τότε θα μειώσει στους δυο πόντους από την Λεγκανές και την σωτηρία.