Το ξύλο της... αρκούδας στο ματς της Γαλατάσαραϊ

Η Γαλατάσαραϊ γνώρισε την ήττα από την Τούζλασπορ με 3-2 για το κύπελλο Τουρκίας σε ένα παιχνίδι με τρεις αποβολές, πολύ ξύλο και εντυπωσιακά γκολ. Δείτε όλες τις φάσεις σε VIDEO.

Σε... μπελάδες όσον αφορά την πρόκριση στην επόμενη φάση του κυπέλλου Τουρκίας μπαίνει η Γαλατασαράι, μετά την ήττα με 3-2 από την Τούζλασπορ. Η Γαλατά άνοιξε το σκορ στο 45ο λεπτό, όμως με την έναρξη του δευτέρου μέρους έγινε μέσα σε δύο λεπτά το 2-1 (51', 53').

Σαν να μην έφτανε αυτό, οι φιλοξενούμενοι έμειναν με δέκα στο 56' και με εννέα στο 61', με την Τούζλα να φτάνει στο 3-1 στο 58'!

Το ματς έγινε ροντέο, ο διαιτητής χάρισε τουλάχιστον δύο κόκκινες ακόμα, με την Γαλατά να μειώνει σε 3-2 στο 70'΄και τους γηπεδούχους να μένουν με δέκα στο 71'. Το 3-2 ήταν και το τελικό σκορ.