Πέταξαν μπουκάλι σε διαιτητή σε αγώνα του Ταμπάκη!

Σε ένα τρελό ματς όπου η Ατλάντα γύρισε το εις βάρος της 1-0 σε 2-1, αλλά στο τέλος έχασε με 3-2, είχαμε μία... περίεργη φάση, με τον διαιτητή να δέχεται μπουκάλι από την εξέδρα λόγω της αποβολής του τερματοφύλακα των γηπεδούχων (VIDEO).

Τα πάντα ήταν ευνοϊκά για την ομάδα της Μινεσότα, αφού προηγήθηκε στο σκορ στο 48ο λεπτό με τον Ντάνλαντι, ενώ οι γηπεδούχοι έμειναν με δέκα παίκτες στο 60' λόγω της αποβολής του τερματοφύλακα Ρέινις.

Στη θέση του πέρασε ο πρώην γκολκίπερ του Παναθηναϊκού, Αλέξανδρος Ταμπάκης, ο οποίος με την... αύρα του έφερε την... προσωρινή ανατροπή. Βιγιάλμπα και Γκρέσελ έκανεν το 2-1 για την Ατλάντα, όμως στις καθυστερήσεις η Μινεσότα έκανε ανατροπή στην ανατροπή με τους Ραμίρες και Μολίνο!

Στη φάση της αποβολής, πάντως, ο διαιτητής δέχθηκε μπουκάλι, από αγανακτισμένο οπαδό των γηπεδούχων.