Απίθανη ανατροπή για την Γιουνγκ Μπόις

Η Γιουνγκ Μπόις προηγήθηκε στο σκορ απέναντι στην Σιόν του Φάνη Γκέκα, όμως βρέθηκε να χάνει, ισοφάρισε, ξαναβρέθηκε να χάνει και τελικά κέρδισε με το απίθανο 4-3 λίγες μέρες πριν την αναμέτρηση με τον Ολυμπιακό (VIDEOS).

young boys

Ματσάρα στο "Stade de Suisse" στην Βέρνη ανάμεσα σε Γιουνγκ Μπόις και την Σιόν του Φάνη Γκέκα, ο οποίος πέρασε ως αλλαγή στο παιχνίδι στο 85ο λεπτό, αλλά δεν κατάφερε να σκοράρει.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 9ο λεπτό με τον Σουλεϊμάνι, όμως βρέθηκαν να χάνουν με 2-1 χάρη σε δυο τέρματα του Κονατέ στο 15' και το 25'. Η Γιουνγκ Μπόις ισοφάρισε σε 2-2 με τον Οαρό στο 52', ο Ακολό έδωσε ξανά το προβάδισμα στην Σιόν στο 53', όμως οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν πάλι σε 3-3 στο 60' με τον Σικ.

Το τελικό 4-3 για την αντίπαλο του Ολυμπιακού την Πέμπτη έκανε ξανά ο Οαρό στο 71ο λεπτό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι.

Miralem Sulejmani Goal HD - Young Boys 1 - 0 FC... από BayernLive

Moussa Konate Goal HD - Young Boys 1 - 1 FC... από EnteritanimentTV

Moussa Konate second Goal HD - Young Boys 1 - 2... από TeQuieroRealMadrid

Guillaume Hoarau Goal HD - Young Boys 2 - 2 FC... από worldfoot

Chadrac Akolo Goal HD - Young Boys 2 - 3 FC... από worldfoot

Thorsten Schick Goal HD - Young Boys 3 - 3 FC... από worldfoot