Πανιώνιος

Πέλκας για...τρεις! Με γκολ του Ελληνα άσου στα τελευταία δευτερόλεπτα του αγώνα ο ΠΑΟΚ λύγισε τον υπέροχο Πανιώνιο με 1-0 στη γεμάτη Τούμπα. Απαράδεκτη χειρονομία από το σκόρερ του Δικεφάλου του Βορρά και δίκαιη αποβολή. Δύο δοκάρια ο ΠΑΟΚ στο δεύτερο ημίχρονο του ματς.

Μάχη μέχρι τέλους! Η καλύτερη ΑΕΚ του πρώτου ημιχρόνου προηγήθηκε με το παρθενικό γκολ του Αραούχο στο πρωτάθλημα. Παρόλα αυτά ο βελτιωμένος Πανιώνιος ισοφάρισε στο δεύτερο και είχε τις ευκαιρίες για τη νίκη. Το 1-1 έφερε την ομάδα του Μιλόγεβιτς στο -6 από τον Ολυμπιακό, τραυματίστηκε ξανά ο Αλμέιδα.

Ποιο είναι το πρόγραμμα των δύο διεκδικητών του τίτλου; Τι θα πρέπει να κάνει ο Πανιώνιος για να καλύψει τη διαφορά των 7 βαθμών. Που κινδυνεύει να χάσει βαθμούς ο Ολυμπιακός; Τι ισχύει στην ισοβαθμία. Δείτε ποια είναι η.... τελική ευθεία της Super League.

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ: Ο Πανιώνιος δεν σταμάτησε τη φρενήρη πορεία του ούτε κόντρα στον Ολυμπιακό τον οποίο και νίκησε 1-0 μέσα στο "Γεώργιος Καραϊσκάκης". Χρυσός σκόρερ ο Μασούρας. Αιφνιδιάστηκαν οι "ερυθρόλευκοι" και δεν βρήκαν τρόπο να αντιδράσουν. Στους επτά πόντους από την κορυφή ο Πανιώνιος!

To Contra.gr και η Stoiximan.gr σας προσέφερε τη δυνατότητα να παρακολουθήσετε από κοντά την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον Πανιώνιο για την 22η αγωνιστική της Super League, διεκδικώντας μια διπλή πρόσκληση. Δείτε το νικητή!

Ο Πανιώνιος δεν έκανε την καλύτερη εμφάνισή του, όμως ήταν ουσιαστικός κι έφτασε σε ακόμη μια νίκη, επικρατώντας με 1-0 του Ηρακλή στη Νέα Σμύρνη για την 21η αγωνιστική της Super League. Με 10 από το 33' ο "γηραιός". Πάντα δεύτεροι οι "κυανέρυθροι".

To Contra.gr και η Stoiximan.gr σού προσφέρει τη δυνατότητα να παρακολουθήσεις από κοντά την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον Πανιώνιο για την 22η αγωνιστική της Super League, διεκδικώντας μια διπλή πρόσκληση.