Τι καλύτερο; Ο Λιβάγια γιόρτασε με υπέροχο τρόπο το γκολ του στο ντέρμπι

Ένας ποδοσφαιριστής της... νέας γενιάς θα επέλεγε μια νυχτερινή βόλτα για να πανηγυρίσει μια καλή εμφάνιση και ένα γκολ σε ντέρμπι. Κι όμως ο Μάρκο Λιβάγια της ΑΕΚ προτίμησε κάτι πολύ καλύτερο. Δείτε PHOTOS.

Πανευτυχής ήταν μετά το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό ο Μάρκο Λιβάγια. Ο Κροάτης φορ της ΑΕΚ ήταν το πρόσωπο του αγώνα, αφού με δικό του γκολ στο 95ο λεπτό ισοφάρισε σε 1-1 και έδωσε έναν πολύτιμο βαθμό στην ομάδα του μέσα στη Λεωφόρο.

Πώς το πανηγύρισε όμως μετά το ματς; Οχι, δεν επέλεξε να πιει ποτά σε κάποιο νυχτερινό κέντρο, ή να διασκεδάσει με συμπαίκτες ή φίλους. Προτίμησε να αφιερώσει το βράδυ του στην οικογένειά του, τη σύντροφό του και τη μικρή κορούλα του, την οποία μάλιστα νανούρισε και την έβαλε για ύπνο.

Καμιά φορά, τέτοιες μικρές λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά και ίσως αυτός είναι και ο λόγος που έχει εξελιχθεί... σε λυτρωτή της ΑΕΚ.