"Σκόραρε" ο Ρομαό και μάλιστα σε χρόνο... d.t.!

Ο Ολυμπιακός πέτυχε τρία γκολ στην Κέρκυρα με τρεις διαφορετικούς σκόρερ, όμως ο Αλεξί Ρομαό ήταν το πιο γρήγορο... πιστόλι των πρωταθλητών Ελλάδας (φωτογραφία).

ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΤΟ ΒΕΛΓΙΟ / ΦΙΛΙΚΟ / ΛΟΚΕΡΕΝ - ΟΣΦΠ (LATO KLODIAN / Eurokinissi Sports) EUROKINISSI SPORTS

Στην κορυφή της βαθμολογίας επέστρεψε ο Ολυμπιακός μετά το διπλό στην Κέρκυρα με 3-1. Το παιχνίδι δεν ήταν τόσο... εύκολο όσο δείχνει το τελικό αποτέλεσμα, αφού οι "ερυθρόλευκοι" βρέθηκαν πίσω στο σκορ από το τέρμα του Γρομιτσάρη στο 16ο λεπτό, όμως πήραν το τρίποντο με σκόρερ τους Σισέ, Τζούρτζεβιτς και Μάριν.

Πιο γρήγορο πιστόλι ωστόσο αποδείχθηκε ο Αλεξί Ρομαό, ο οποίος 10-15 λεπτά μετά το σφύριγμα της λήξης πρόλαβε και πόσταρε τόσο στο twitter όσο και στο instagram!

"Δύσκολη, αλλά δίκαιη νίκη", έγραψε χαρακτηριστικά.