Ο απολαυστικός διάλογος ΠΑΟΚ - Μπριζ στο twitter

ΠΑΟΚ και Μπριζ σχολίασαν... διαδικτυακά μέσω τον λογαριασμών τους στο twitter την μεταξύ τους αναμέτρηση, προσφέροντάς μας έναν πολύ όμορφο διάλογο.

Ο ΠΑΟΚ επικράτησε με 2-0 της Μπριζ σε φιλικό που διεξήχθη στην Ολλανδία. Κατά τη διάρκεια του αγώνα, οι δύο ομάδες σχολίασαν... διαδικτυακά το παιχνίδι, προσφέροντάς μας έναν πολύ ωραίο διάλογο μέσω twitter.

Την αρχή έκανε ο βελγικός σύλλογος, ο οποίος ζήτησε από τους φίλους του να προβλέψουν πόσα γκολ θα μπουν στο ματς. Ο "Δικέφαλος" απάντησε τονίζοντας: "Δεν έχει σημασία, ας παίξουμε ωραίο ποδόσφαιρο".

Μόλις λοιπόν ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο η Μπριζ ρώτησε τους "ασπρόμαυρους", "απολαύσαμε το πρώτο ημίχρονο ακόμη και χωρίς γκολ! Εσείς", για να έρθει η απάντηση "ήταν τέλειο, πάμε για το δεύτερο", μαζί με το σχόλιο "Καλό παιχνίδι από άποψη τακτικής και επίθεσης. Ας παρακολουθήσουμε το δεύτερο".