Εφιάλτης για Πάλας στο ημίχρονο χωρίς... Μιλιβόγεβιτς

Ο Λούκα Μιλιβόγεβιτς έμεινε εκτός αποστολής της Κρίσταλ Πάλας στο ματς με την Σάντερλαντ, με τη νέα του ομάδα να δέχεται τέσσερα γκολ στο ημίχρονο από τις "μαύρες γάτες" (VIDEOS).

© GETTY IMAGES

Το ντέρμπι της ουράς μεταξύ της Κρίσταλ Πάλας και της Σάντερλαντ εξελίσσεται σε εφιάλτη για τη νέα ομάδα του Λούκα Μιλιβόγεβιτς (έμεινε εκτός αποστολής από τον Σαμ Άλαρνταϊς), με τους Λονδρέζους να ολοκληρώνουν το ημίχρονο χάνοντας 4-0 από την ομάδα του Μόγιες!

© REUTERS

Το εντυπωσιακό μάλιστα είναι πως πριν από αυτά τα τέσσερα γκολ στο "Selhursta Park" (το 2-0 έγινε στο 43', το 3-0 στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων και το 4-0 στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων!) οι "μαύρες γάτες" είχαν πετύχει μόλις επτά γκολ εκτός έδρας στην φετινή Premier League. Στον αντίποδα αυτή είναι η πρώτη φορά που οι "αετοί" δέχτηκαν τέσσερα γκολ σε ημίχρονο σε αγώνα τους στην Premier League.