Ντιναμό Κιέβου: Σοβκόβσκι, Ντανίλο Σίλβα, Αντούνες, Ντράγκοβιτς, Χατσερίντι, Μιγκέλ Βελόζο, Σίντορτσουκ, Ριμπάλκα, Γκονσάλες, Γιαρμολένκο, Μοράες.

Πόρτο: Κασίγιας, Μάξι Περέιρα, Μάρτινς Ίντι, Μάικον, Μαρκάνο, Ρούμπεν Νέβες, Μπραχίμι, Αντρέ, Ντανίλο, Ιμπιλά, Αμπουμπακάρ.

Τσέλσι: Μπέγκοβιτς, Ιβάνοβιτς, Ζουμά, Κέιχιλ, Αθπιλικουέτα, Φάμπρεγας, Ραμίρες, Μίκελ, Γουίλιαν, Πέδρο, Ντιέγκο Κόστα.

Μακάμπι Τελ Αβίβ: Ραΐκοβιτς, Ντάσα, Τίμπι, Μπεν Χαΐμ Ι, Άλμπερμαν, Ζάχαβι, Ρίκαν, Μίτροβιτς, Βέρμουτ, Πέρετζ, Μπεν Μπασάτ.

Ντιναμό Κιέβου: Σοβκόβσκι, Ντανίλο Σίλβα, Αντούνες, Ντράγκοβιτς, Χατσερίντι, Μιγκέλ Βελόζο, Σίντορτσουκ, Ριμπάλκα, Γκονσάλες, Γιαρμολένκο, Μοράες
Οι παίκτες της Βαλένθια κατά την είσοδό τους στο γήπεδο
21:47
Σέντρα στα ματς!
21:50
4' Μακάμπι - Ντιναμό: ΓΚΟΛ! Ο Γιαρμολένκο πετυχαίνει το πρώτο γκολ της βραδιάς και βάζει μπροστά τους φιλοξενούμενους.
21:53
Το γκολ της Νιιναμό Κιέβου
21:55
9' ΜΠΑΤΕ - Ρόμα: ΓΚΟΛ! Μετά από φάση διαρκείας στα καρέ της Ρόμα, οι γηπεδούχοι καταφέρνουν να ανοίξουν το σκορ με τον Στασέβιτς.
21:59
14' Μπάγερν Μονάχου - Ντιναμό Ζάγκρεμπ: ΓΚΟΛ! Ο Ντάγκλας Κόστα ανοίγει το σκορ στο Μόναχο. Ματς που ενδιαφέρει και τον Ολυμπιακό.
22:00
14' ΜΠΑΤΕ - Ρόμα: ΓΚΟΛ! 2-0 για τους γηπεδούχους νωρίς νωρίς με τον Μλαντένοβιτς. Το έπνιξε το γκολ ο Σέζνι.
22:08
22' Μπάγερν Μονάχου - Ντιναμό Ζάγκρεμπ: ΓΚΟΛ! Ο Λεβαντόβσκι σε κενή εστία γράφει το 2-0. Την ασίστ ο Τιάγκο Αλκάνταρα.
22:09
22' Μπαρτσελόνα - Λεβερκούζεν: ΓΚΟΛ! Ο Κυριάκος Παπαδόπουλος με κεφαλιά βάζει μπροστά στο σκορ τους Γερμανούς μέσα στο Καμπ Νου!
22:10
25' Μπάγερν Μονάχου - Ντιναμό Ζάγκρεμπ: ΓΚΟΛ! O Γκέτσε κάνει το 3-0. Απλά και όμορφα τα πράγματα για τους Γερμανούς.
22:12
Το γκολ του Κυριάκου Παπαδόπουλου έχει παγώσει την Βαρκελώνη. Απολαύστε το
22:14
29' Μπάγερν Μονάχου - Ντιναμό Ζάγκρεμπ: ΓΚΟΛ! Πάρτι στο Μόναχο. Οι Γερμανοί δεν έχουν αντίπαλο. Σκόρερ ξανά ο Ρόμπερτ Λεβαντόβσκι.
22:15
Το γκολ του Γκέτσε
22:15
Το πρώτο του Λεβαντόβσκι
22:17
31' ΜΠΑΤΕ - Ρόμα: ΓΚΟΛ! Εφιάλτης για τη Ρόμα. Ο Μλαντένοβιτς με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα γράφει το 3-0.
22:19

33' Άρσεναλ - Ολυμπιακός (0-1): ΓΚΟΛ! Οι "ερυθρόλευκοι" ανοίγουν το σκορ στο Λονδίνο!

22:22
35' Ζενίτ - Γάνδη: ΓΚΟΛ! O Τζιούμπα ανοίγει το σκορ.
22:23
36' Άρσεναλ - Ολυμπιακός (1-1): ΓΚΟΛ! Ο Γουόλκοτ ισοφαρίζει άμεσα σε 1-1.
22:25
39' Πόρτο - Τσέλσι: ΓΚΟΛ! Ο Αντρέ ανοίγει το σκορ για τους "δράκους" στο "Ντραγκάο".
22:33
42' Λιόν - Βαλένθια: ΓΚΟΛ! O Φεγκουλί ανοίγει το σκορ.
22:33
45+1' Πόρτο - Τσέλσι: ΓΚΟΛ! O Γουίλιαν με απευθείας εκτέλεση φάουλ κάνει το 1-1.
22:37
Ημίχρονα στους αγώνες.
22:42
Τα σκορ μέχρι στιγμής
22:50
Σέντρα του δευτέρου ημιχρόνου στους αγώνες.
22:54
52' Πόρτο - Τσέλσι: ΓΚΟΛ! Ο Μαϊκόν γράφει το 2-1 για τους Πορτογάλους.
22:56
Μακάμπι - Ντιναμό Κιέβου: ΓΚΟΛ! Ο Μοράες κάνει το 0-2 για τους φιλοξενούμενους.
22:58
55' Μπάγερν Μονάχου - Ντιανμό Ζάγκρεμπ: ΓΚΟΛ! Ο Λεβαντόβσκι γράφει το 5-0 και πετυχαίνει χατ-τρικ στην αναμέτρηση.
22:59
Το 2-1 για την Πόρτο από τον Μαϊκόν
23:08
67' Ζενίτ - Γάνδη: ΓΚΟΛ! Ο Σατόφ δίνει εκ νέου το προβάδισμα στους γηπεδούχους.
23:09
ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ
23:09
Ο Ολυμπιακός δέχθηκε γκολ από τον Σάντσες στο 66' και ένα λεπτό αργότερα έγραψε το 2-3 ο Φινμπόγκασον!
23:10
67' ΜΠΑΤΕ - Ρόμα: ΓΚΟΛ! Ο Ζερβίνιο μειώνει σε 3-1 για τους Ιταλούς.
23:16
Το γκολ του Ζερβίνιο...
23:21
80' Μπαρτσελόνα - Λεβερκούζεν: Οι Γερμανοί κρατούν το 0-1 στη Βαρκελώνη. Τρομερό ματς από τον Κυριάκο Παπαδόπουλο.
23:23
81' Μπαρτσελόνα - Λεβερκούζεν: ΓΚΟΛ! Τελικά τα κατάφεραν οι γηπεδούχοι. Ο Σέρχι Ρομπέρτο σπρώχνει τη μπάλα στα δίχτυα μετά την απόκρουση του Λένο.
23:24
82' Μπαρτσελόνα - Λεβερκούζεν: ΓΚΟΛ! Ο Λουίς Σουάρες με απίστευτο γκολ βάζει μπροστά στο σκορ τους "μπλαουγκράνα".
23:26
82' ΜΠΑΤΕ - Ρόμα: ΓΚΟΛ! Ο Βασίλης Τοροσίδης είναι ο σκόρερ. Ξανά στο ματς οι Ιταλοί.