Μίλερ: "Ο Γκουαρδιόλα μας είπε ότι θα μας κόψει τα α@@@@α"

Ένας από τους μεγάλους πρωταγωνιστές της νίκης-πρόκρισης της Μπάγερν επί της Γιουβέντους, ο Τόμας Μίλερ, αποκάλυψε τι είπε στους παίκτες ο Πεπ Γκουαρδιόλα στο ημίχρονο.

Η Μπάγερν βρέθηκε να χάνει με 2-0 στην έδρα της από τη Γιουβέντους το βράδυ της Τετάρτης (16/3), ωστόσο κατάφερε όχι μόνο να φέρει το ματς στα ίσα και να το στείλει στην παράταση, αλλά να γυρίσει... τούμπα την κατάσταση, εξασφαλίζοντας την πρόκριση πριν από τη διαδικασία των πέναλτι.

Ένας από τους μεγάλους πρωταγωνιστές της νίκης των Βαυαρών, ο Τόμας Μίλερ, ρωτήθηκε από τους δημοσιογράφους για τις αντιδράσεις του Πεπ Γκουαρδιόλα στο ημίχρονο (ενώ το σκορ ήταν 0-2) και για το αν ο Ισπανός coach είπε κάτι... ιδιαίτερο στους παίκτες του για να τους δώσει ένα έξτρα κίνητρο. "Μας είπε ότι θα μας κόψει τα α@@@@α", αστειεύτηκε ο Μίλερ.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ:

Κίνγκσλεϊ Κομάν: "Σκότωσε" την... ομάδα του και έγινε ο νέος "βασιλιάς" του Μονάχου

Mπάγερν Μονάχου - Γιουβέντους 4-2 (παρ)