Τσεχία - Τουρκία 0-2

Τελ. ανανέωση : 21/06/16 22:52

Η Τσεχία έχανε τις ευκαιρίες, η Τουρκία έβαζε τα γκολ στη Λανς. Η ομάδα του Φατίχ Τερίμ έτσι νίκησε 2-0 και περιμένει πλέον τα ματς της Τετάρτης για να διαπιστώσει αν έχει προκριθεί. Αποκλείστηκαν οι Τσέχοι.

Παρακολουθήστε ζωντανά από το Contra.gr την εξέλιξη των αναμετρήσεων για τη 3η αγωνιστική των ομίλων του Euro 2016. LIVE ενημέρωση με στοιχηματικές προτάσεις, VIDEO και παρασκήνιο. Μετά τους αγώνες του 3ου ομίλου, σειρά έχουν τα παιχνίδια του 4ου, Κροατία-Ισπανία και Τσεχία-Τουρκία.

Η 8η μέρα του Euro LIVE

Τελ. ανανέωση : 17/06/16 20:33

Παρακολουθήστε ζωντανά από το Contra.gr την εξέλιξη των αναμετρήσεων για τη 2η αγωνιστική των ομίλων του Euro 2016. LIVE ενημέρωση με στοιχηματικές προτάσεις, VIDEO και παρασκήνιο. Η αυλαία κλείνει με την αναμέτρηση της Ισπανίας με την Τουρκία για τον 4ο όμιλο.

Ένας άνθρωπος της ασφαλείας του "Ζοφρουά Γκισάρ", στην προσπάθειά του να μαζέψει μία κροτίδα από τον αγωνιστικό χώρο, κόντεψε να ακρωτηριαστεί, αφού έσκασε στα χέρια του! Δείτε το σοκαριστικό VIDEO.

Τσεχία - Κροατία 2-2

Τελ. ανανέωση : 17/06/16 19:55

Η Κροατία κυριάρχησε για 75 λεπτά, προηγήθηκε με 2-0 αλλά η Τσεχία βρήκε το σθένος να αντεπιθετεί και να ισοφαρίσει σε 2-2. Στις καθυστερήσεις με πέναλτι του Νέσιντ ισοφάρισαν οι Τσέχοι.

Η 4η μέρα του Euro 2016 LIVE

Τελ. ανανέωση : 13/06/16 20:17

Και τώρα το κυρίως πιάτο! Η Ιταλία κοντράρεται με το Βέλγιο στη Λιόν στο μεγαλύτερο ματς της ημέρας στο Euro 2016. Το Contra.gr σας μεταφέρει ζωντανά την εξέλιξη του αγώνα, με σχολιασμό, στοίχημα, φωτογραφίες και VIDEO. Μπείτε και εσείς στο διάλογο.

Ισπανία - Τσεχία 1-0

Τελ. ανανέωση : 13/06/16 16:52

Η Τσεχία άντεξε την πίεση της Ισπανίας για 87 λεπτά, αλλά τελικά ο Ζεράρ Πικέ νίκησε τον εκπληκτικό Πετρ Τσεχ και χάρισε τη νίκη με 1-0 στην κάτοχο του τροπαίου. Εντυπωσιακή εμφάνιση από τον "αειθαλή" Αντρές Ινιέστα.

Η παρουσίαση της Τσεχίας

Τελ. ανανέωση : 08/06/16 15:46

Το Contra.gr σκιαγραφεί το προφίλ της Τσεχίας ενόψει του Euro 2016. Η πορεία στα προκριματικά, η παράδοση στη διοργάνωση, ο όμιλος, το ρόστερ, το αστέρι, ο προπονητής, το σύστημα, οι εμφανίσεις και ο πιο... τρελός οπαδός της ομάδας.

Η Ισπανία διέλυσε τη Νότια Κορέα με τέσσερα γκολ από τους Νολίτο και Μοράτα. Η Τσεχία υπέταξε τη Ρωσία με πρωταγωνιστή τον Νέτσιντ. Το Βέλγιο απέφυγε στο τέλος την ήττα από τη Φινλανδία, η Πολωνία υποτάχθηκε στην Ολλανδία.