Τα mind games του Γκομίς δεν πτόησαν τον Μπαλοτέλι

Ο Μάριο Μπαλοτέλι χρειάστηκε μόλις 7 λεπτά για να πετύχει το πρώτο του γκολ με τη φανέλα της Νις, ενώ λίγο πριν το τέλος έβαλε και δεύτερο (VIDEOS)!

Ο "σούπερ Μάριο" σκόραρε στο ντεμπούτο του με τη φανέλα της νέας του ομάδας, ευστοχώντας από την άσπρη βούλα.

Πριν την εκτέλεση του Ιταλού, ξένισε η προσπάθεια του Γκομίς να τον επηρεάσει ψυχολογικά. Παρά τα mind games του Γάλλου όμως ο Μπαλοτέλι βρήκε δίχτυα και το πανηγύρισε έχοντας απόλυτη ηρεμία στο πρόσωπό του.

Το παιχνίδι πήρε τρελή τροπή στη συνέχεια με την Μαρσέιγ να ισοφαρίζει και να παίρνει τελικά το προβάδισμα με... πέναλτι από τον Γκομίς αυτή τη φορά.

Τελικά ο Μπαλοτέλι με το δεύτερου του γκολ στο παιχνίδι (με το κεφάλι) έφερε το ματς στα ίσα, για να κάνει το τελικό 3-2 ο Σιπριέν τρία λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα.