Γκολ και θέαμα από τον Άρη του Αναστόπουλου!

Ο Άρης ήταν καταιγιστικός κόντρα στην Καλλονή την οποία σκόρπισε με 5-0 και πανηγύρισε το πρώτο φετινό του τρίποντο στο "Βικελίδης". Απόδραση από το "Ελ Πάσο" για Πανσερραϊκό.

FOOTBALL LEAGUE / ÁÑÇÓ - ÊÁËËÏÍÇ
FOOTBALL LEAGUE / ÁÑÇÓ - ÊÁËËÏÍÇ MOTIONTEAM

Τη δεύτερη συνεχόμενη νίκη του στο πρωτάθλημα και πρώτη εντός έδρας πήρε το απόγευμα της Δευτέρας (5/12) ο Άρης, ο οποίος διέλυσε με 5-0 την Καλλονή για την 4η αγωνιστική της Football League.

FOOTBALL LEAGUE / ÁÑÇÓ - ÊÁËËÏÍÇ (Eurokinissi Sports / ÔÑÕØÁÍÇ ÖÁÍÇ)
FOOTBALL LEAGUE / ÁÑÇÓ - ÊÁËËÏÍÇ (Eurokinissi Sports / ÔÑÕØÁÍÇ ÖÁÍÇ) MOTIONTEAM

Οι Τάτος (δις στο 75' και 88'), Ίλιτς (88'), Καπνίδης (76') και Μπαργκάν (80') σκόραραν για τους "κίτρινους", με την ομάδα του Νίκου Αναστόπουλο να έχει εντυπωσιακό πεντάλεπτο στο δεύτερο ημίχρονο, από το 75' μέχρι το 80', όπου πέτυχε τα τρία από τα πέντε του τέρματα.

Όσον αφορά στο άλλο ματς που διεξήχθη την ίδια ώρα, ο Πανσερραικός έφυγε με τους τρεις βαθμούς της νίκης από την Καλλιθέα επικρατώντας 1-0 της ομώνυμης ομάδας με γκολ του Χατζηδημητρίου στο 42ο λεπτό.