Κράτησε τα γεννητικά του όργανα και αποβλήθηκε ο Πέλκας!

Ο Δημήτρης Πέλκας πέτυχε το νικητήριο γκολ το ΠΑΟΚ στο φινάλε των καθυστερήσεων αλλά αμέσως μετά είδε απευθείας κόκκινη επειδή κράτησε επιδεικτικά τα γεννητικά του όργανα πάνω στους πανηγυρισμούς (PHOTOS)!

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ / ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (MOTION TEAM)
ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ / ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (MOTION TEAM) MOTIONTEAM

Απίστευτη εξέλιξη στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων στο ΠΑΟΚ-Πανιώνιος, καθώς μετά τη σέντρα του Μάτος από τα δεξιά και την κεφαλιά του Μυστακίδη στο δεύτερο δοκάρι, ο Πέλκας βρέθηκε στην κατάλληλη θέση την κατάλληλη στιγμή και με κοντινό πλασέ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του Γιαννιώτη και χάρισε τη νίκη στον "Δικέφαλο" με 1-0.

Δεν ήταν όμως μόνο αυτή η στιγμή που "σημάδεψε" το ματς των δύο ομάδων αλλά η αντιεπαγγελματική κίνηση του σκόρερ αμέσως μετά την επίτευξη του τέρματος καθώς κράτησε με επιδεικτικό τρόπο τα γεννητικά του όργανα στρέφοντας το βλέμμα του προς τους αντιπάλους!

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ / ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Eurokinissi Sports)
ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ / ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Eurokinissi Sports) EUROKINISSI SPORTS

Ο διαιτητής Στυλιάρας είδε τον προσβλητικό πανηγυρισμό του Έλληνα διεθνούς μεσοεπιθετικού και δεν του... χαρίστηκε καθώς έβγαλε απευθείας από το τσεπάκι την κόκκινη κάρτα και τον απέβαλε.