Η επική αντίδραση του Σπαλέτι μετά την ισοφάριση της Κάλιαρι

Η Ρόμα, παρότι προηγήθηκε με 2-0, αναδείχθηκε ισόπαλη με 2-2 στην έδρα της Κάλιαρι, δεχόμενη γκολ στα τελευταία λεπτά του αγώνα, με τον Λουτσιάνο Σπαλέτι να μην πιστεύει την αγωνιστική κατάρρευση της ομάδας του. Δείτε σε VIDEO την επική αντίδραση του Ιταλού μετά την ισοφάριση.

Σε κάκιστη αγωνιστική κατάσταση βρίσκεται η Ρόμα στην έναρξη της νέας σεζόν. Μετά τον αποκλεισμό-σοκ απ' την Πόρτο στα πλέι οφ του Champions League, οι "τζιαλορόσι" αναδείχθηκαν ισόπαλοι με 2-2 στην έδρα της Κάλιαρι, παρότι προηγήθηκαν με 2-0 στο σκορ.

Τραγική φιγούρα ο Λουτσιάνο Σπαλέτι. Ο Ιταλός τεχνικός δεν μπορούσε να πιστέψει πως η ομάδα του... κατάφερε να δεχθεί γκολ στα τελευταία λεπτά, με αποτέλεσμα μετά την ισοφάριση να βρίσκεται σε απελπιστική κατάσταση.