Ακόμη κλαίνε στη Λίβερπουλ

Σε κλάματα ξέσπασαν οι ποδοσφαιριστές της Λίβερπουλ μετά από το τέλος της ισοπαλίας με την Κρίσταλ Πάλας, με την οποία οι "κόκκινοι" χάρισαν τον τίτλο στην Μάντσεστερ Σίτι. Δείτε τις αντιδράσεις των παικτών μετά από το σφύριγμα της λήξης και το ξέσπασμα του Γκλεν Τζόνσον στο twitter.

Η Λίβερπουλ κρατούσε την τύχη στα χέρια της, καθώς προηγείτο 3-0 μέχρι το 79ο λεπτό στο "Σέλχαρστ Παρκ", ωστόσο τα 3 γκολ που δέχθηκε σε 9 λεπτά, χάρισαν τον τίτλο στην Μάντσεστερ Σίτι. Δείτε σε ένα 5λεπτο video τις αντιδράσεις των ποδοσφαιριστών των "κόκκινων" μετά από το τέλος της αναμέτρησης.

Ιδού πως υποδέχθηκαν την ισοπαλία οι αντίπαλοι της Λίβερπουλ...

Από την πλευρά του, ο Γκλεν Τζόνσον ξέσπασε και απάντησε στους επικριτές του, οι οποίοι έκαναν λόγο για καθίζηση της Λίβερπουλ. Δείτε τα ποσταρίσματά του στο twitter...