Απίθανη ανατροπή τίτλου για την Μπεσίκτας

Τρεις εναλλαγές στο σκορ, απίστευτες αντιδράσεις από τους παίκτες των δυο ομάδων και μία γκολάρα στο 92ο λεπτό είχε 4-3 της Μπεσίκτας κόντρα στην Τρανμπζοσπόρ (VIDEO).

Besiktas' Vincent Aboubakar, right, celebrates after scoring against Olympiakos during a Europa League round of 16 second leg soccer match between Besiktas and Olympiakos, in Istanbul, Thursday, March 16, 2017. Besiktas won the match 4-1 and was qualified. (AP Photo/Emrah Gurel)
Vincent Aboubakar AP

Εκπληκτικό παιχνίδι στην Τουρκία με την Μπεσίκτας να παίρνει δυο φορές το προβάδισμα και να το χάνει! Όχι μόνο αυτό, αλλά στο 65ο λεπτό το... κοντέρ έγραφε 3-2 υπέρ της Τραμπζονσπόρ!

Στο 74' ο Ταλίσκα ισοφάρισε σε 3-3 και στο 92ο λεπτό ο Χάτσκινσον έκανε την ανατροπή 4-3 για την πρώην αντίπαλό του Ολυμπιακού. Πλέον η Μπεσίκτας είναι οκτώ πόντους πάνω από τη δεύτερη θέση με την Μπασακεχίρ να έχει ένα ματς λιγότερο.

Photo credit: AP Photo/Emrah Gurel