Έξαλλος με τον Ικάρντι ο Οσβάλντο (VIDEO)

Στα τελευταία λεπτά του ντέρμπι μεταξύ Γιουβέντους και Ίντερ (1-1) λίγο έλειψε να ξεφύγει η κατάσταση μεταξύ Ικάρντι και Οσβάλντο, όταν ο πρώτος δεν έδωσε πάσα στον δεύτερο, την ώρα που βρισκόταν σε πλεονεκτική θέση μέσα στην περιοχή.

Το ρολόι του αγώνα μεταξύ Γιουβέντους και Ίντερ έδειχνε το 87ο λεπτό με τους φιλοξενούμενους να έχουν μια μεγάλη ευκαιρία να μπουν μπροστά στο σκορ.

Ο Ικάρντι κουβάλησε την μπάλα μέχρι την περιοχή και την ώρα που ο Οσβάλντο βρισκόταν μόνος του στα δεξιά του, αυτός προτίμησε να σουτάρει με την μπάλα να καταλήγει άουτ.

Η κίνηση αυτή του Ικάρντι να μην δώσει πάσα έκανε έξαλλο τον Οσβάλντο, ο οποίος κατευθύνθηκε απειλητικά προς τον Ιταλό, με τους συμπαίκτες τους να ηρεμούν τελικά τα πνεύματα.