Γιάννης Zουγανέλης στο OΠΑΠ Game Time: «Με εξιτάρει αυτός ο Παναθηναϊκός»
Tο Game Time του ΟΠΑΠ υποδέχεται τη δεύτερη αγωνιστική των play off της Super League με καλεσμένο τον Γιάννη Ζουγανέλη.
![Γιάννης Zουγανέλης στο OΠΑΠ Game Time: «Με εξιτάρει αυτός ο Παναθηναϊκός»](https://www.contra.gr/img/1437/7660477/162000/w460/460/gametime_contra.jpg)
Με αφορμή το ντέρμπι μεταξύ του Παναθηναϊκού και του ΠΑΟΚ, ο Γιάννης Ζουγανέλης εξέφρασε τον ενθουσιασμό του για την εφετινή ομάδα των «πρασίνων» και την πίστη του ότι θα καταφέρει να πάρει τη νίκη. Μίλησε ακόμα για τις αναμετρήσεις ΟΦΗ-ΑΕΚ και Ολυμπιακός-Άρης.
Δείτε το βίντεο:
Το Game Time υποστηρίζει το πρόγραμμα «Αθλητικές Ακαδημίες ΟΠΑΠ», προσφέροντας επιπλέον αθλητικό εξοπλισμό στις 178 ακαδημίες που συμμετέχουν στο πρόγραμμα.