Το πρόγραμμα των Play Off και Play Out της Football League

Με το σούπερ ντέρμπι Ηρακλής - ΑΕΚ θα ξεκινήσουν τα Play Off της Football League. Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα και τις ώρες των αγώνων στα Play Off και Play Out.

Το πρόγραμμα των Play Off και Play Out της Football League

Αναλυτικά το πρόγραμμα των Play Off:

1η Αγωνιστική: 26 Απριλίου

Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός Βόλου

Ηρακλής - ΑΕΚ

Παναχαϊκή - ΑΕΛ

2η αγωνιστική : 4 Μαΐου

Ολυμπιακός Βόλου - Ηρακλής

ΑΕΛ - Απόλλων

ΑΕΚ - Παναχαϊκή

3η αγωνιστική: 9 Μαΐου

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΛ

ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης

Ηρακλής - Παναχαϊκή

4η αγωνιστική: 13 Μαΐου

ΑΕΛ- ΑΕΚ

Απόλλων - Ηρακλής

Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Βόλου

5η αγωνιστική: 20 Μαΐου

ΑΕΚ - Ολυμπιακός Βόλου

Ηρακλής - ΑΕΛ

Παναχαϊκή - Απόλλων

* Οι επαναληπτικοί των αγώνων θα γίνουν:

6η αγωνιστική - 24/5

7η αγωνιστική - 31/5

8η αγωνιστική - 3/6

9η αγωνιστική - 7/6

10η αγωνιστική - 14/6

* Όλα τα ματς των Play Off θα διεξάγονται στις 18:00

Αναλυτικά το πρόγραμμα των Play Out:

Το πρόγραμμα των Play Out στο Βόρειο Όμιλο:

1η αγωνιστική

Πιερικός - Αν. Καρδίτσας

Τύρναβος - Αιγινιακός

Ζάκυνθος - Αγροτικός Αστ.

2η αγωνιστική

Αν. Καρδίτσας - Τύρναβος

Αγροτικός Αστ. - Πιερικός

Αιγινιακός - Ζάκυνθος

3η αγωνιστική

Αν. Καρδίτσας - Αγροτικός Αστ.

Αιγινιακός - Πιερικός

Τύρναβος - Ζάκυνθος

4η αγωνιστική

Αγροτικός Αστ. - Αιγινιακός

Πιερικός - Τύρναβος

Ζάκυνθος - Αν. Καρδίτσας

5η αγωνιστική

Αιγινιακός - Αν. Καρδίτσας

Τύρναβος - Αγροτικός Αστέρας

Ζάκυνθος - Πιερικός

Το πρόγραμμα των Play Out στο Νότιο Όμιλο:

1η αγωνιστική - 26/4

Αχαρναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών

Επισκοπή - Παναιγιάλειος

Καλλιθέα Ερμιονίδα

2η αγωνιστική - 3/5

Ηρακλής Ψαχνών - Επισκοπή

Ερμιονίδα - Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος - Καλλιθέα

3η αγωνιστική - 10/5

Ηρακλής Ψαχνών - Ερμιονίδα

Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός

Επισκοπή - Καλλιθέα

4η αγωνιστική - 13/5

Ερμιονίδα - Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός - Επισκοπή

Καλλιθέα - Ηρακλής Ψαχνών

5η αγωνιστική - 17/5

Παναιγιάλειος - Ηρακλής Ψαχνών

Επισκοπή - Ερμιονίδα

Καλλιθέα - Αχαρναϊκός

* Οι επαναληπτικοί των αγώνων θα γίνουν:

6η αγωνιστική - 24/5

7η αγωνιστική - 31/5

8η αγωνιστική - 3/6

9η αγωνιστική - 7/6

10η αγωνιστική - 14/6

* Όλα τα ματς των Play Out θα διεξάγονται ή στις 16:30 ή στις 17:00.

24MEDIA NETWORK