Λαμία με σπασμένα φρένα!

Η Λαμία επικράτησε εύκολα με 3-1 του Πανσερραϊκού, έκανε την πέμπτη συνεχόμενη νίκη της, ωστόσο το πρώτο γκολ που πέτυχε ήταν εξόφθαλμο οφσάιντ!

FOOTBALL LEAGUE / ÁÍÁÃÅÍÍÇÓÇ ÊÁÑÄÉÔÓÁÓ - ËÁÌÉÁ (Eurokinissi Sports)
lamia EUROKINISSI SPORTS

Ακόμη μια νίκη, την πέμπτη συνεχόμενη στην Stoiximan.gr Football Leagu πήρε η Λαμία με σκορ 3-1 κόντρα στον Πανσερραϊκό.

Η νίκη αυτή ανέβασε την ομάδα στους 68 βαθμούς, όσους έχει και ο Απόλλων Σμύρνης που βρίσκεται στην πρώτη θέση (με παιχνίδι λιγότερο).

Ωστόσο το πρώτο γκολ των γηπεδούχων συζητήθηκε έντονα. Κι αυτό γιατί φαίνεται πως... έκλεισε τα μάτια ο επόπτης της αναμέτρησης στο. Πιο συγκεκριμένα στο 6ο λεπτό σε εκτέλεση φάουλ πέντε παίκτες ήταν οφσάιντ, μεταξύ των οποίων και ο σκόρερ Μπουλούλης.

Δείτε την απίθανη φάση:

Στο 39' ο Καψάλης άθελά του έσπρωξε τη μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του για το 2-0, ενώ τέσσερα λεπτά αργότερα ο Τσελεπίδης μείωσε σε 2-1 για τις Σέρρες. Τα χαμόγελα όμως κράτησαν λίγα λεπτά αφού στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Καραγιάννης με πέναλτι έκανε το 3-1 και "σφράγισε" τη νίκη.