Σκόραρε... κατά λάθος ο Ράσφορντ!

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ κατάφερε να ισοφαρίσει την Στόουκ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, με τον Μάρκους Ράσφορντ να σκοράρει χωρίς να το θέλει (VIDEO)!

Η Στόουκ έβαλε δύσκολα στην ομάδα του Ζοζέ Μουρίνιο στο πρώτο ημίχρονο, με τον Σουπό-Μοτίνγκ να ανοίγει το σκορ στο 43ο λεπτό. Οι "κόκκινοι διάβολοι" αντέδρασαν άμεσα, με αρκετή δόση τύχης.

Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Μάτιτς γύρισε ωραία με το κεφάλι στο ύψος της μικρής περιοχής και ο Πογκμπά ξανά με το κεφάλι πήγε να ισοφαρίσει.

Έλα όμως που η μπάλα πήγε πάνω στον Ράσφορντ, ο οποίος σκόραρε... κατά λάθος! Για την ιστορία το τελικό σκορ ήρθε 2-2, με τον Λουκακού να κάνει το 1-2 στο 57' και τον Σουπό-Μοτίνγκ να πετυχαίνει το δεύτερο του τέρμα στο ματς ισοφαρίζοντας.