Σκόρπισε... τρόμο η Τότεναμ!

Με τον Χάρι Κέιν σε μεγάλα κέφια η Τότεναμ έκανε... πάρτι στην έδρα της Χάντερσφιλντ, πετυχαίνοντας τρία γκολ σε διάστημα 14 λεπτών στο πρώτο μέρος (VIDEO)!

Tottenham's Harry Kane celebrates after scoring his side third goal during the Champions League group H soccer match between Tottenham and Borussia Dortmund, at the Wembley stadium in London, Wednesday, Sept. 13, 2017. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth)
Harry Kane AP IMAGES

Δεν αστειεύεται η Τότεναμ όσον αφορά την διεκδίκηση του τίτλου. Το Σάββατο έστειλε... μήνυμα με τον "δαιμονισμένο" Χάρι Κέιν, ρίχνοντας τρία... τεμάχια στην Χάντερσφιλντ σε χρόνο d.t.

Μόλις στο 9ο λεπτό Χάρι Κέιν έκανε το 1-0 για τα σπιρούνια, ενώ στο 16' ο Ντέιβις έγραψε το 2-0. Επτά λεπτά αργότερα ξανά ο Κέιν έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα και σκόρπισε... τρόμο στους γηπεδούχους.

Για την ιστορία η Τότεναμ επικράτησε 4-0 με τον Σισοκό να διαμορφώνει το τελικό σκορ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων.