Τους χάριζαν το ματς κι αυτοί το... έδιναν πίσω (VIDEO)

Οι ποδοσφαιριστές της Τέουτα έκαναν τα πάντα για να δώσουν το ματς στην Φλαμουρτάρι σε αναμέτρηση στην Αλβανία, όμως οι παίκτες της δεύτερης έχαναν τα... άχαστα μέχρι τελικά να πετύχουν το πολυπόθητο γκολ της νίκης στις καθυστερήσεις. Δείτε το VIDEO.

Η αναμέτρηση ανάμεσα σε Φλαμουρτάρι και Τέουτα βρισκόταν στο 1-1, όταν οι παίκτες των φιλοξενούμενων αποφάσισαν να κάνουν τα... αδύνατα δυνατά για να δώσουν το ματς στους αντιπάλους. Για κακή τους τύχη, οι φιλοξενούμενοι δεν μπορούσαν με τίποτα να ολοκληρώσουν τις φάσεις που τους πρόσφεραν απλόχερα, στέλνοντας την μπάλα πότε άουτ και πότε πάνω στον τερματοφύλακα.

Τελικά, η Φλαμουρτάρι έφτασε στο πολυπόθητο γκολ στις καθυστερήσεις, δικαιώνοντας τις προσπάθειες των αντιπάλων τους. Δείτε το VIDEO: