Τι έγραφε στο χαρτάκι ο Παντελίδης;

Ο θριαμβευτής κόντρα στον Παναθηναϊκό Σάββας Παντελίδης προσπάθησε να συνεννοηθεί με τον Γκαμπονέζο Μαντιντά με... χαρτάκι το οποίο παρέδωσε προς στο τέλος του αγώνα! Τι έγραφε όμως επάνω; Δείτε την εικόνα και... μεταφράστε.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ SUPER LEAGUE) (ICONPRESS/ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ) ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ICON

Μετά την ισοπαλία με τον Ολυμπιακό (1-1) και τη νίκη κόντρα στην ΑΕΚ με 2-0, ήρθε η στιγμή για τον Παναθηναϊκό να ηττηθεί από τους Αρκάδες στο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης" με σκόρερ τον Μουνάφο στο 86ο λεπτό, ο οποίος είχε συμμετοχή και στα δυο τέρματα κόντρα στην Ένωση!

Στα τελευταία λεπτά η σαββατιάτικη αναμέτρηση είχε αρκετή ένταση, με τον Μαρίνο Ουζουνίδη να δίνει εντολή στον Μολέδο να ανέβει στην επίθεση και τον Σάββα Παντελίδη να προσπαθεί να... συνεννοηθεί με τον Λεβί Μαντιντά.

Ο Έλληνας προπονητής τελικά έδωσε... χαρτάκι με τις οδηγίες στον Αφρικανό μέσο, τις οποίες "έπιασε" ο τηλεοπτικός φακός.