Φιλική νίκη επί του ΑΟ Γλυφάδας

Αποδίδοντας καλό ποδόσφαιρο στο δεύτερο ημίχρονο, ο Εθνικός Αστέρας επικράτησε 1-0 του ΑΟ Γλυφάδας, σε φιλικό αγώνα που έγινε την Κυριακή (04/09).

Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση σημειώθηκε στο 44ο λεπτό με κεφαλιά του Χανιώτη, έπειτα από κόρνερ του Μαστρογιάννη.

Εθνικός Αστέρας: Παναγιωτόπουλος (46' Γκίτκος, 83' Γκούσεφ), Δάρρας (15' λόγω τραυματισμού Χωριανόπουλος, 70' Καζνέτσης), Πασκούλοφ (59' Θεολόγου), Παντίδος, Λαμπρόπουλος (85' Ντούκα), Νάστος (85' Μητσέας), Ζαρογιάννης (40' Γιακούπι), Μιχελής (54' Αδαμάκης), Μαστρογιάννης (56' Λουτσιάνο), Χαΐκάλης (82' Γουσούλης), Χανιώτης (82' Νύχταρης).

ΑΟ Γλυφάδας: Παγούδης (46' Χώνος), Πετρόπουλος (69' Κρητικός), Τσαμουρλίδης (77' Κόκκαλης), Παπαδήμας (56' Τσούτσης), Παραράς, Τσιάτσιος, Τζωρμπατζάκης, Αγκιρίμπα (77' Τουρκοχωρίτης), Καραχάλιος (56' Καβαλιέρι), Φέτσης (46' Καζάντζης), Κάμπας (81' Βασίλος).