Λεβαδειακός - Παναιτωλικός 2-2

Σε μία επεισοδιακή αναμέτρηση, ο Λεβαδειακός αναδείχθηκε ισόπαλος (2-2) με τον Παναιτωλικό, παρότι βρέθηκε να χάνει με 0-2 στο 20ό λεπτό. Ο Μαρκόφσκι σημείωσε τα δύο γκολ της ομάδας του Αγρινίου, ενώ οι Γιακουμάκης και Μάντζιος (πεν.) έφεραν το ματς στα ίσα για τους Βοιωτούς. Αποβλήθηκε ο Ντάνι Μπεχαράνο.

Ο Λεβαδειακός είχε την υπεροχή στα πρώτα λεπτά, αλλά δεν κατάφερε σε τρεις περιπτώσεις, με τους Ναβάρο, Γιάχιτς και Μιλιάζες, να στείλει την μπάλα στα δίχτυα του Δημήτρη Κυριακίδη. Κόντρα στη ροή του αγώνα, ο Παναιτωλικός άνοιξε το σκορ στο 10ο λεπτό με ψύχραιμο πλασέ του Μάρκο Μαρκόφσκι, ύστερα από ασίστ του Βιγιαφάνες. Οι παίκτες του Γιάννη Μαντζουράκη εκμεταλλεύτηκαν το μομέντουμ, και, αφού έχασαν δύο καλές ευκαιρίες με τον Ρουσκουγιέδα, διπλασίασαν τα τέρματά τους στο 20', με τον... συνήθη ύποπτο Μαρκόφσκι.

Οι γηπεδούχοι, φανερά επηρεασμένοι από τα δύο γρήγορα γκολ, προσπάθησαν να αντιδράσουν και πίεσαν για τη μείωση του σκορ. Η προσπάθειά τους "απέδωσε καρπούς", καθώς στο 40' ο Πέτρος Γιακουμάκης με διαγώνιο σουτ έκανε το 1-2. Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, οι Βοιωτοί κατάφεραν να φέρουν το ματς στα ίσα, με εύστοχη εκτέλεση του Βαγγέλη Μάντζιου. Ένα (αυστηρό) πέναλτι που κέρδισε ο ίδιος από τον Ντιέγκο Μπεχαράνο.

Μάλιστα, στο 59' ο Κάρλος Μιλιάζες θα μπορούσε να κάνει την ολική ανατροπή, αλλά η μπάλα δεν του έκανε το χατήρι, αφού "τράνταξε" το δοκάρι του Κυριακίδη. Ο Λεβαδειακός κυνήγησε το τρίτο γκολ, έχασε αρκετές ευκαιρίες, αλλά αποδείχθηκε φλύαρος στην τελική προσπάθεια. Στο 70' ο Παναιτωλικός έμεινε με 10 παίκτες, λόγω αποβολής του Ντάνι Μπεχαράνο, ο οποίος είχε θερμό επεισόδιο με τον αμυντικό των γηπεδούχων, Σανέλ Γιάχιτς. Όλα ξεκίνησαν από ένα χτύπημα εκτός φάσης του Μιλιάζες στον Ντιέγκο Μπεχαράνο, με τον διαιτητή να δείχνει απλά την κίτρινη κάρτα στον Πορτογάλο αμυντικό.

Στα τελευταία λεπτά, οι παίκτες του Άκη Μάντζιου κυνήγησαν τη μεγάλη ανατροπή, αλλά χωρίς αποτέλεσμα, με το τελικό σφύριγμα να βρίσκει τις δύο ομάδες ισόπαλες.

Μπορεί η ομάδα του, τελικά, να μην κατάφερε να πάρει μία πολύτιμη νίκη, όμως ο Μάρκο Μαρκόφσκι έδειξε το "δολοφονικό ένστικτό" του. Ο Σέρβος επιθετικός μετουσίωσε σε γκολ και τις δύο ευκαιρίες που του δόθηκαν κατά τη διάρκεια της αναμέτρηση, βοηθώντας τα μέγιστα την ομάδα του.

Ο Ντάνι Μπεχαράνο άφησε τον Παναιτωλικό με 10 παίκτες σ' ένα κρίσιμο σημείο του αγώνα. Η αποβολή του θα μπορούσε να κοστίσει την ήττα στην ομάδα του, αν μία από τις ευκαιρίες των γηπεδούχων κατέληγε σε γκολ.

Στο ντεμπούτο του Γιάννη Μαντζουράκη στον πάγκο, ο Παναιτωλικός πήγε να "κλέψει" τη νίκη, εκμεταλλευόμενος τους ταχύτατους μεσοεπιθετικούς, αλλά και την εκτελεστική δεινότητα του Μαρκόφσκι. Όμως, για δεύτερη συνεχόμενη αναμέτρηση, οι παίκτες του Άκη Μάντζιου έδειξαν τεράστια ψυχικά αποθέματα και κατάφεραν να φέρουν το ματς στα ίσα, ενώ είχαν την ευκαιρία να πάρουν ακόμα και το "τρίποντο".

Λεβαδειακός: Τσιντώτας, Τριποτσέρης (29' Νικολάου), Στάθης, Μιλιάζες (75' Μίνγκας), Ουόν, Γιάχιτς, Ρομέου, Ναβάρο, Φαβάλι, Γιακουμάκης, Μάντζιος

Παναιτωλικός: Κυριακίδης, Μπεχαράνο, Κούσας, Παπάζογλου, Κουτρομάνος, Μάκος, Μπεχαράνο, Ρουσκουγιέδα (65' Πάουλο), Βιγιαφάνες, Κάπελ, Μαρκόβσκι (80' Ουαρντά)

Η βαθμολογία, τα στατιστικά και οι σκόρερ της Super League 2015-2016

Το LIVE της αναμέτρησης

17:58
Φίλες και φίλοι καλησπέρα. Σε λίγα λεπτά έχουμε σέντρα στο παιχνίδι μας.
17:59
Οι συνθέσεις των δυο ομάδων:

Λεβαδειακός (Μάντζιος): Τσιντώντας, Μιλιάζες, Τριποτσέρης, Ουόν, Στάθης, Γιάχιτς, Ρομέου, Φαβάλι, Τσίμο Ναβάρο, Γιακουμάκης, Μάντζιος.

Παναιτωλικός (Ματζουράκης): Κυριακίδης, Ντιέγκο Μπεχαράνο, Κούσας, Παπάζογλου, Ρουσκουγιέδα, Κουτρουμάνος, Μάκος, Ντάνι Μπεχαράνο, Καπέλ, Βιγιαφάνες, Μαρκόφσκι.
18:02
Εκτός αποστολής για τον Λεβαδειακό έμειναν οι: Ντομοβτσίσκι και Μπελγκαζουανί, όπως και ο Μαχαίρας που όπως φαίνεται δεν υπολογίζεται.
18:03
Για τον Παναιτωλικό ο Γιάννης Ματζουράκης κάνει ντεμπούτο στον πάγκο των "καναρινιών". Απουσίες δεν έχει, αφού ο Κέβιν επέστρεψε ενώ στην αποστολή πήρε και τον Καμαρά.
18:09
Νωρίτερα ο Ατρόμητος κέρδισε με 1-0 την Βέροια εκτός έδρας. Τρίποντο μετά από τέσσερις σερί ήττες.
Αστέρας - Ξάνθη 0-0 (σε εξέλιξη)
Λεβαδειακός - Παναιτωλικός 0-0 (σε εξέλιξη)
Ηρακλής - ΠΑΟΚ 20:30
Δευτέρα 19/10
Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα 17:15
18:16
1' Σέντρα στο παιχνίδι μας
18:16
18:16
Έτσι θα παίξουν οι δυο ομάδες
18:17
Πιέζει με το καλημέρα ο Λεβαδειακός.
18:18
Καταπληκτική μπαλιά του Μιλιάζες στον Γιακουμάκη και στη συνέχεια σουτ του Γιάχιτς που πέρασε άουτ. Είπαμε ο Λεβαδειακός μπήκε δυνατά.
18:19
4' Κόρνερ για τον Λεβαδειακό το κέρδισε ο Μάντζιος.
18:19
4' Ο Γιάχιτς πήρε την κεφαλιά, ο Κυριακίδης δεν ανησυχεί.
18:21
Ο Κυριακίδης θα ντριμπλάρει με ρίσκο παίκτη του Λεβαδειακού!
18:21
6' Σουτ του Τσίμο Ναβάρο, ο Κυριακίδης εντυπωσιακά σε κόρνερ! Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό να ανοίξει το σκορ.
18:22
6' Σουτ του Μιλιάζες η μπάλα δίπλα από το δοκάρι. Ο Λεβαδειακός έχει.. δαιμονισμένος!
18:23
Φάουλ του Κουτρουμένου. Σαν κοντινό κόρνερ. Παραλίγο να είχαμε πέναλτι στη φάση, με τον παίκτη να κάνει γκάφα με το χέρι του.
18:25
Δεν μπορεί να κρατήσει μπάλα ο Παναιτωλικός. Είναι τρομερό να μην μπορούν να αλλάξουν δεύτερη πάσα οι φιλοξενούμενοι.
18:25
10' Κίτρινη κάρτα στον Παπάζογλου για μαρκάρισμα πάνω στον Μάντζιο.
18:26
11' Γκοοοοοοοοοοοοολ!! Ο Παναιτωλικός ανοίγει το σκορ κόντρα στη ροή του αγώνα!
18:26
Ο Βιγιαφάνες θα κάνει την πάσα στην περιοχή, ο Ουόν δεν θα κόψει και ο Μαρκόφσκι με ψύχραιμο πλασέ θα ανοίξει το σκορ.
18:27
12' Φάουλ για τον Λεβαδειακό σε καλό σημείο.
18:28
Σε θέση οφσάιντ ο Μαρκόφσκι στο γκολ του Παναιτωλικού
18:28
13' Ο Ντάνι Μπεχαράνο παραλίγο να βάλει αυτογκόλ! Η μπάλα κόρνερ.
18:28
13' Κίτρινη κάρτα στον Κυριακίδη για διαμαρτυρίες.
18:30
Ωραίο παιχνίδι μέχρι στιγμής. Πολλές οι φάσεις με τον Παναιτωλικό να βρίσκεται μπροστά στο σκορ.
18:31
Πολλά νεύρα στο παιχνίδι χωρίς λόγο. Προβλέπουμε κάρτες και ίσως κάποια αποβολή.
18:32
Φάουλ για τον Παναιτωλικό λίγο πάνω από τη μεσαία γραμμή. Ο Τριποτσέρης έπεσε άτσαλα πάνω στον Μαρκόφσκι.
18:33
18' Ωραία σέντρα του Μάντζιου για τον Γαικουμάκη, θα μαζέψει ο Κυριακίδης που διάβασε τη φάση.
18:34
19' Τεράστια ευκαιρία για το 2-0 για τον Παναιτωλικό. Ο Ρουσκουγιέδα φάτσα με τον τερματοφύλακα θα πλασάρει άουτ! Πανέμορφη πάσα από τον Βιγιαφάνες.
18:35
20' Και νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Ρουσκουγιέδα θα πλασάρει, ο Μιλιάζες θα βάλει μπροστά το σώμα του και κόρνερ.
18:36
20' Γκοοοοοοοοοοοοολ 2-0 ο Παναιτωλικός ξανά με τον Μαρκόφσκι.
18:38
Κόρνερ του Βιγιαφάνες, ο Ντάνι Μπεχαράνο έκανε την κεφαλιά - πάσα και ο Μαρκόφσκι από κοντά διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του.
18:38
Κοντά και σε τρίτο γκολ ο Παναιτωλικός! Τελευταία στιγμή σε κόρνερ οι γηπεδούχοι!
18:39
Τρομερή εναλλαγή στο παιχνίδι. Ο Λεβαδειακός πίεζε και φαινόταν πως θα άνοιγε το σκορ. Ο Παναιτωλικός όμως είναι... "φωτιά" στην αντεπίθεση και μέχρι στιγμής κερδίζει δίκαια με 2-0 (αν και το πρώτο γκολ ήταν οφσάιντ).
18:40
Φάουλ για τον Λεβαδειακό. Το κέρδισε ο Μιλιάζες που έχει πολλά νεύρα.
18:41
Καλή αντεπίθεση για τον Λεβαδειακό με τον Φαβάλι, θα κόψουν τελευταία στιγμή οι γηπεδούχοι. Κόρνερ για τους Βοιωτούς.
18:41
Από τα καλύτερα παιχνίδια της φετινής σεζόν. Η μία φάση διαδέχεται την άλλη.
18:43
Πάει για αλλαγή ο Λεβαδειακός από νωρίς.
18:44
Δυο γκολ απόψε ο Μαρκόφσκι. Έφτασε τα τρία στο πρωτάθλημα.
18:45
29' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Τριποτσέρης έξω, μέσα ο Νικολάου.
18:45
30' Κίτρινη κάρτα στον Μαρκόφσκι. Είπαμε και στην αρχή το ματς έχει πολλές κάρτες, ίσως και αποβολή.
18:46
Βιάζονται οι γηπεδούχοι, αλλά κάνουν πολλά λάθη. Τα νεύρα δεν είναι ο καλύτερος σύμμαχος.
18:47
10 - 3 τα φάουλ. Τα περισσότερα τα έχουν κάνει οι φιλοξενούμενοι.
18:47
32' Καλό σουτ του Ρομέου, ο Κυριακίδης θα αντιδράσει ωραία και θα διώξει!
18:49
Αστέρας - Ξάνθη 1-0 (σε εξέλιξη)
Λεβαδειακός - Παναιτωλικός 0-2 (σε εξέλιξη)
18:52
Μεγάλο μπουφάν από τον Γιάννη Ματζουράκη. Που να χάσει με αυτό το στυλ;
18:52
Τσίμο και Κυριακίδης συγκρούστηκαν. Δεν έχουν κάτι ανησυχητικό.
18:54
Ο Κυριακίδης έμεινε για λίγο κάτω, αλλά σηκώθηκε. Θα έχουμε 2-3 λεπτά καθυστερήσεις σίγουρα στο πρώτο μέρος.
18:54
Ανήσυχος ο Γιάννης Κομπότης που βλέπει την ομάδα του να χάνει με 2-0
18:55
40' Γκοοοοοοοοοοοολ!! 1-2 ο Λεβαδειακός!!
18:56
Φάση διαρκείας, ο Ναβάρο γύρισε στον Φαβάλι που έκανε το σουτ, η μπάλα κόντραρε στον Μάκο, ο Γιακουμάκης αφύλακτος με σουτ μείωσε το σκορ!
18:57
Τι παιχνίδι!! Ο Λεβαδειακός πιέζει για το 2-2!
18:58
43' Σκληρό τάκλιν του Φαβάλι στον Βιγιαφάνες και κάρτα. Θα μπορούσε να χτυπήσει σοβαρά ο παίκτης του Παναιτωλικού. Ευτυχώς σηκώθηκε.
18:59
Το ματς θα μπορούσε να είχε άνετα 1-2 γκολ ακόμα. Λέτε να συνεχίσουμε με τον ίδιο ρυθμό και στο δεύτερο μέρος; Μακάρι.
19:01
Πιέζει ασφυκτικά ο Λεβαδειακός για ένα ακόμα γκολ. Βέβαια πίσω υπάρχουν κενά και μπορεί στην κόντρα να το εκμεταλλευτεί ο Παναιτωλικός.
19:01
Δυο τα λεπτά των καθυστερήσεων στο πρώτο μέρος.
19:02
Τελευταία επίθεση για τον Λεβαδειακό, για να δούμε!
19:02
Λάθος από τον Γιακουμάκη. Αυτή ήταν η τελευταία φάση του πρώτου μέρους.
19:02
Ημίχρονο στο παιχνίδι! 1-2 μπροστά ο Παναιτωλικός σε ένα υπέροχο παιχνίδι.
19:03
19:05
Μην ξεχνάμε πως αυτή η αγωνιστική είναι αφιερωμένη στην προσπάθεια κατά του ρατσισμού
19:11
Μαρκόφσκι και Γιακουμάκης. Δυο γκολ ο πρώτος, ένα ο δεύτερος απόψε.
19:18
46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο
19:18
Μπορεί να το γυρίσει ο Λεβαδειακός; Μας έχει συνηθίσει σε τέτοια τρελά ματς. Πολλές φορές.
19:19
Πέναλτι για τον Λεβαδειακό!
19:19
Κίτρινη κάρτα στον Ντιέγκο Μπεχαράνο. Αυστηρή η απόφαση από τον διαιτητή.
19:20
47' Γκοοοοοοοοοολ!!! 2-2 ο Λεβαδειακός με το καλημέρα και όλα από την αρχή.
19:20
Ο Βαγγέλης Μάντζιος από τα 11 βήματα δεν αστοχεί και φέρνει το ματς στα ίσα. Είπαμε και πριν πως ο Λεβαδειακός κάνει τρελά σκορ και τρελές ανατροπές.
19:21
Θυμίζουμε πως ο Παναιτωλικός προηγήθηκε με 2-0 στο πρώτο ημίχρονο και ο Λεβαδειακός ισοφάρισε πριν από λίγο.
19:22
Έκτο γκολ στο πρωτάθλημα για τον Βαγγέλη Μάντζιο
19:23
Καλός ο Τσίμο Ναβάρο σήμερα. Για τον Παναιτωλικό έχουν ρίξει την απόδοση τους Ρουσκουγιέδα και Βιγιαφάνες.
19:24
Το παιχνίδι έχει αγριέψει με την καλή έννοια. Δυνατό ματς χωρίς να ξεφεύγει όμως.
19:26
Παραλίγο τεράστια γκάφα του Γιάχιτς! Γύρισε τη μπάλα στον Τσιντώντα ο οποίος την έβγαλε σε κόρνερ!
19:27
Ψυχραιμία ζητάει ο Άκης Μάντζιος που βλέπει τους παίκτες του να κάνουν πολλά λάθη.
19:27
Λεβαδειακός - Παναιτωλικός 2-2 (σε εξέλιξη)
* Με δέκα παίκτες ο Αστέρας Τρίπολης
19:29
Εδώ και πέντε λεπτά ο Παναιτωλικός πατάει καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο, χωρίς όμως να φτιάξει κάποια ευκαιρία.
19:30
58' Φάουλ σε καλό σημείο για τον Λεβαδειακό. Το κέρδισε ο Στάθης που κάνει εξαιρετική δουλειά απόψε.
19:31
59' Δοκάρι ο Λεβαδειακός μετά από απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μιλιάζες!
19:31
Ο Πορτογάλος πάει στα 35 και παίζει λες και είναι 25. Σπουδαίος παίκτης.
19:32
Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναιτωλικό αυτή τη φορά. Για να δούμε.
19:32
60' Ο Κάπελ το εκτέλεσε απευθείας, ο Τσιντώντας δεν ανησυχεί.
19:34
Κάρλος Μιλιάζες με το φοβερό μαλλί
19:35
Δυνατές μονομαχίες μπροστά στην περιοχή του Παναιτωλικού.
19:36
63' Εκτέλεση κόρνερ του Μιλιάζες η μπάλα θα πάει στον Νικολάου που θα σουτάρει. Η μπάλα πέρασε μπροστά από όλους και βγήκε ελάχιστα άουτ.
19:37
Φάουλ του Ντάνι Μπεχαράνο πάνω στον Μάντζιο, θα μπορούσε να πάρει κάρτα.
19:38
65' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ρουσκουγιέδα έξω, μέσα ο Μάρκος Πάουλο. Γεμίζει τη μεσαία του γραμμή ο Ματζουράκης.
19:38
Σωστή η αλλαγή από τον έμπειρο τεχνικό που είδε την ομάδα του να χάνει το κέντρο.
19:39
Άναψαν τα αίματα στο ματς!
19:40
Ο Μιλιάζες την... έπεσε στον Ντιέγκο Μπεχαράνο. Αμέσως ήρθε ο ξάδερφος του, Ντάνι, για βοήθεια και πιάστηκαν στα χέρια 4-5 παίκτες.
19:41
Ο Μιλιάζες κλώτσησε αντίπαλο στη φάση και πήρε κάρτα. Κίτρινη και στον Γιάχιτς. Και κόκκινη στον Μπεχαράνο.
19:42
Με δέκα ο Παναιτωλικός. Σας το είπαμε στην αρχή. Το ματς έχει αποβολή.
19:43
71' Κέβιν μέσα, στη θέση του Βιγιαφάνες.
19:44
70' Φαβάλι έξω, μέσα ο Μάρκοβιτς. Όλα για όλα από τον Μάντζιο.
19:45
Πιέζει τώρα ο Λεβαδειακός και ψάχνει την ανατροπή. Εχουμε ακόμα 20 λεπτά αγώνα. Όπως καταλαβαίνετε μπορούν να γίνουν τα πάντα!
19:45
Ο Μιλιάζες ζητά αλλαγή. Ο Μανωλάς θα μπει λογικά στη θέση του.
19:46
Αστέρας - Ξάνθη 1-1 (σε εξέλιξη)
* Με δέκα παίκτες Αστέρας και Παναιτωλικός
19:47
Πιέζει ασφυκτικά ο Λεβαδειακός για την ανατροπή. Το κακό για τους φιλοξενούμενους είναι πως ο Βιγιαφάνες είναι εκτός για να χτυπήσει στην κόντρα.
19:47
75' Έξω ο Μιλιάζες, μέσα ο Μίνγκας. Ακόμα πιο επιθετικός ο Λεβαδειακός.
19:48
Τον ματιάσαμε τον Πορτογάλο νωρίτερα!
19:49
Η αποβολή του Μπεχαράνο
19:50
10(5) -- 6(4) οι τελικές προσπάθειες υπέρ του Λεβαδειακού.
19:51
Πολλές οι σέντρες στην περιοχή του Παναιτωλικού. Δεν ανησυχούν οι φιλοξενούμενοι αφού στην... αεροπορία τα πάνε καλά.
19:51
Λείπει η κάθετη μπαλιά από το κέντρο για τους Βοιωτούς. Οι σέντρες βολεύουν τους φιλοξενούμενους μέχρι στιγμής.
19:52
80' Μαρκόφσκι έξω, μέσα ο Ουάρντα.
19:53
Ο Ουάρντα μπορεί να κάνει τη διαφορά και να κρίνει το παιχνίδι. Το λέμε για τη συνέχεια.
19:53
Σε μία κόντρα είναι εξαιρετικός στο ένας με έναν. Ειδικότερα αν ο Λεβαδειακός είναι όλος μπροστά.
19:54
Γιάννης Ματζουράκης κυρίες και κύριοι. Τον έπιασαν σε κίνηση αλά Μάικλ Τζάκσον.
19:55
Τρομερές μονομαχίες στην περιοχή του Παναιτωλικού!
19:56
19:57
Τελευταία πέντε λεπτά, θα έχουμε ένα ακόμα γκολ;
19:57
85' Σέντρα - σουτ του Στάθη η μπάλα κόρνερ!
19:58
Όλοι μπροστά!
19:58
Φοβερές μάχες στην περιοχή και παρατηρήσεις από τον διαιτητή.
19:58
86' Εκτέλεση κόρνερ, ο Γιακουμάκης δεν θα μπορέσει να σκοράρει! Τρομερή ευκαιρία.
19:59
86' Κίτρινη κάρτα στον Κάπελ.
19:59
Το ματς έχει πάρει τρελό ρυθμό. Όλος ο Λεβαδειακός μπροστά ψάχνει την ανατροπή.
19:59
Λάθος στο κέντρο, ο Ουάρντα δεν θα μπορέσει να φύγει στην κόντρα.
20:00
87' Μία ακόμα κάρτα. Ο Ντάνι Μπεχαράνο αυτή τη φορά.
20:00
Εννέα κάρτες (μαζί με την κόκκινη). Έχει άλλη μία το ματς.
20:01
Είμαστε στο 88ο λεπτό και σίγουρα ο διαιτητής θα δώσει 3-4 λεπτά καθυστερήσεις. Αρκετός χρόνος για ένα γκολ ακόμα.
20:02
Δυνατές μονομαχίες στη μεσαία γραμμή
20:02
Λάθος του Τσίμο Ναβάρο και η μπάλα στον Παναιτωλικό που δεν βιάζεται.
20:03
Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων!
20:03
91' Ανόητο φάουλ του Παπάζογλου σε καλό σημείο για τον Λεβαδειακό.
20:04
92' Κόρνερ για τον Λεβαδειακό! Όλοι μπροστά και πάλι.
20:05
Απίστευτες μονομαχίες στον πάγκο του Παναιτωλικού. Τραυματίστηκε ο Γιάχιτς, κάτω και ο Κέβιν.
20:05
Κίτρινη κάρτα και ο Γιακουμάκης. Είπαμε έχει άλλη μία το ματς. Φτάσαμε τις δέκα!
20:06
Δυο λεπτά ακόμα!
20:06
93' Ο Ρομέου προσπάθησε να βγάλει μία μπαλιά στην πλάτη της άμυνας, αλλά ο Κυριακίδης δεν ανησυχεί.