Διασύρθηκαν, αλλά οι "πράσινοι" δεν τις ξέχασαν!
Η γυναικεία ομάδα του Παναθηναϊκού μπορεί να έχασε με το βαρύ 102-29 από την αντίστοιχη του Ολυμπιακού, όμως οι άνδρες τους αφιέρωσαν τη νίκη τους στο ντέρμπι "αιωνίων" (PHOTOS).
![BASKET LEAGUE / ΠΑΟ - ΟΣΦΠ / / (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΟΛΗΣ / EUROKINISSI)](https://www.contra.gr/img/5665/7424545/212000/w460/460/neanides_(2).jpg)
Στο ΟΑΚΑ βρέθηκαν τα κορίτσια της γυναικείας ομάδας μπάσκετ του Παναθηναϊκού, οι οποίες πριν λίγες ημέρες είχαν ηττηθεί με το βαρύ 129-29 από την αντίστοιχη ομάδα του Ολυμπιακού.
Οι άνδρες βέβαια τα πήγαν καλύτερα, πήραν... ρεβάνς για την ήττα των γυναικών, νικώντας με 68-61 τον Ολυμπιακό για το πρωτάθλημα και τους αφιέρωσαν τη νίκη.
Μάλιστα έβγαλαν και φωτογραφίες μαζί τους!
![BASKET LEAGUE / ΠΑΟ - ΟΣΦΠ / / (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΟΛΗΣ / EUROKINISSI)](https://www.contra.gr/img/2011/7424544/201000/o/140/0/neanides_(1).jpg)
![BASKET LEAGUE / ΠΑΟ - ΟΣΦΠ / / (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΟΛΗΣ / EUROKINISSI)](https://www.contra.gr/img/7941/7424545/212000/o/140/0/neanides_(2).jpg)