Η Πρωτοχρονιά του ερωτευμένου Αντετοκούνμπο
Την καλύτερη περίοδο της ζωής του διανύει ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, τόσο αγωνιστικά, όσο και στα προσωπικά του. Δείτε την φωτογραφία που ανέβασε μαζί με τη σύντροφό του.
![Η Πρωτοχρονιά του ερωτευμένου Αντετοκούνμπο](https://www.contra.gr/img/8573/7378725/439000/w460/460/giannis_mariah.jpg)
Οι Μιλγουόκι Μπακς δεν είχαν αγωνιστική υποχρέωση την παραμονή της Πρωτοχρονιάς και ήταν ευκαιρία ο Γιάννης Αντετοκούνμπο να αφιερώσει χρόνο στα αγαπημένα του πρόσωπα.
Ο Giannis ήταν μαζί με την καλή του, Μαράια, η οποία τον κάνει να χαμογελάει και μαζί ανέβασαν φωτογραφία στα social media, με την οποία εύχονται καλή χρόνια!