Κουτουλίδι και αποβολές στο Κύμη - Πανιώνιος
Ούτε πέντε λεπτά είχαν συμπληρωθεί τη στιγμή που το ματς στη Χαλκίδα μεταξύ Κύμη και Πανιωνίου έγινε... ροντέο. Το αναπόφευκτο αποτέλεσμα; Η διπλή αποβολή, μία για κάθε ομάδα. Δείτε το video του χοντρού επεισοδίου.
![Κουτουλίδι και αποβολές στο Κύμη - Πανιώνιος](https://www.contra.gr/img/2601/7428667/359000/w460/460/kimi_panionios_.jpg)
Σωτήρης Μανωλόπουλος και Σλάβεν Τσούπκοβιτς έπαιξαν μονάχα 3'39'' στο ματς της Χαλκίδας. Δικαιολογημένα, αν αναλογιστεί κανείς τι συνέβη μεταξύ τους στη ρακέτα του Πανιωνίου.
Η αρχή έγινε με κάποια αλληλοσπρωξίματα. Δεν έμειναν όμως εκεί. Διότι ο Έλληνας φόργουορντ της Κύμης, κόλλησε το πρόσωπό του σε αυτό του Σέρβου με... άγριες διαθέσεις. Πώς αντέδρασε αυτός; Τον κουτούλησε!
Ο Μανωλόπουλος ζήτησε τα... ρέστα κι άρχισε να τον κυνηγάει στο παρκέ, προτού επέμβουν οι ψυχραιμότεροι και επιβάλουν την τάξη.
Η ποινή τους; Αποβολή με ντισκαλιφιέ!