Ο "Καπετάνιος" δεν πηγαίνει μόνο στη Λεωφόρο
Ο Γιώργος Βαρδινογιάννης δεν παρακολουθεί μονάχα τον ποδοσφαιρικό Παναθηναϊκό, αφού βρίσκεται στο κλειστό του ΟΑΚΑ για να δει τον "εξάστερο" απέναντι στην ΤΣΣΚΑ. Τετ-α-τετ κορυφής με τον Θανάση Γιαννακόπουλο.
![ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ / ΠΑΟ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ / EUROLEAGUE / PANATHINAIKOS - CSKA MOSCOW / / (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ / EUROKINISSI)](https://www.contra.gr/img/8358/7423699/062000/w460/460/pao_cska_live2.jpg)
Συναντήση κορυφής "Καπετάνιου" με Θανάση Γιαννακόπουλο στα επίσημα του ΟΑΚΑ.
Πριν το τζάμπολ στο Παναθηναϊκός - ΤΣΣΚΑ, ο φωτογραφικός φακός... έπιασε τον Γιώργο Βαρδινογιάννη στα επίσημα του ΟΑΚΑ να συζητάει με τον Θανάση Γιαννακόπουλο.
Ο "Καπετάνιος" μας έχει συνηθίσει να παρακολουθεί τις ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις των "πρασίνων", τώρα όμως ήρθε να δει τον Παναθηναϊκό και στο σπουδαίο μπασκετικό ντέρμπι κόντρα στην "αρκούδα" του Δημήτρη Ιτούδη.