Ο Πρίντεζης έδωσε χαρά σε μικρό φίλο του Παναθηναϊκού
Ο αθλητισμός πρέπει να ενώνει και αυτό το προσυπογράφει ο Γιώργος Πρίντεζης που έβγαλε PHOTO στα αποδυτήρια του ΟΑΚΑ με νεαρό φίλο του Παναθηναϊκού. Δείτε την πολύ όμορφη εικόνα.
![BASKET LEAGUE / 3ïò ÔÅËÉÊÏÓ / ÏÓÖÐ - ÐÁÏ (LATO KLODIAN / Eurokinissi Sports)](https://www.contra.gr/img/8234/7394914/197000/w460/460/derby.jpg)
Ο Γιώργος Πρίντεζης δεν πανηγύρισε τη νίκη και το πρωτάθλημα με τον Ολυμπιακό μέσα στο ΟΑΚΑ καθώς η ομάδα του Γιάννη Σφαιρόπουλου ηττήθηκε 71-58 από τον Παναθηναϊκό, όμως ο υπάρχηγος των Πειραιωτών είχε έναν λόγο για να είναι χαμογελαστός στα αποδυτήρια.
![Ο Πρίντεζης έδωσε χαρά σε μικρό φίλο του Παναθηναϊκού](https://www.contra.gr/img/5416/7394915/192000/o/140/0/print1.jpg)
Αυτός ήταν η επίσκεψη ενός μικρού φίλου του Παναθηναϊκού στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού (φορούσε φανέλα του Μποχωρίδη ο πιτσιρικάς που συνοδευόταν από τον πατέρα του), ο οποίος ζήτησε να βγάλει μία αναμνηστική φωτογραφία με τον "Πριντ" και εκείνος φυσικά και δεν του χάλασε το χατήρι.