Μετά τη... μπουνιά στον Σεμπά ήρθε το... χαστούκι στον Λάζαρο!
Ο Ογκνιέν Βράνιες έχει καταπιαστεί το τελευταίο διάστημα με τον Λάζαρο Χριστοδουλόπουλο. Μετά το "f... you" ο Βόσνιος επανήλθε με Instastory που τον δείχνει να ρίχνει "χαστούκι" στον πρώην συμπαίκτη του.
![ΚΥΠΕΛΛΟ / ΤΕΛΙΚΟΣ 2018 / ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΤΑΚΗΣ ΣΑΓΙΑΣ / EUROKINISSI)](https://www.contra.gr/img/7646/7434335/020000/w460/460/vranjes.jpg)
Ο... παιχνιδιάρης στα social media, Ογκνιέν Βράνιες επανήλθε το βράδυ της Πέμπτης στο θέμα Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος.
Συγκεκριμένα, μετά τη "μάχη" με τον οπαδό και το "f... you", ο Βόσνιος αμυντικός "ανέβασε" Instastory μία κοινή φωτογραφία του από πανηγυρισμό κάποιου γκολ με τον πρώην συμπαίκτη του.
Στη PHOTO αυτή φαίνεται σαν ο Βράνιες να ρίχνει χαστούκι στον άσο του Ολυμπιακού, γράφοντας μάλιστα στη λεζάντα: " Μπουυυφ Λάζο Λάζο... "
Παλαιότερα, ο ίδιος ποδοσφαιριστής είχε... σηκώσει στα social media πάλι φωτογραφία που τον έδειχνε να ρίχνει γροθιά στον Σεμπά μετά από μία διαμάχη στον αγωνιστικό χώρο! Δείτε το σχετικό post ΕΔΩ.