Ο Ντάνος θα περάσει τη βραδιά του... πυγμαχώντας
Ο μεγάλος νικητής του Survivor, Γιώργος Αγγελόπουλος επέλεξε να περάσει το βράδυ του Σαββάτου μακριά από κάποιο κοσμικό ιβέντ. Μέσω Instagram ο δημοφιλής Ντάνος "έφτιαξε" τους φαν της πυγμαχίας στην Ελλάδα, καθώς θα τους ακολουθήσει απόψε σ' έναν τεράστιο αγώνα μποξ.
![Ο Ντάνος θα περάσει τη βραδιά του... πυγμαχώντας](https://www.contra.gr/img/8905/7397276/003000/w460/460/ntanos.jpg)
Μεγάλος φαν των μαχητικών αθλημάτων είναι ο Γιώργος Αγγελόπουλος και δεν το κρύβει...
Εκτός από τις προπονήσεις, ο νικητής του προηγούμενου Survivor "θυσιάζει" τα Σάββατα του για να παρακολουθήσει μποξ υψηλού επιπέδου.
Μέσω Instagram, ο δημοφιλής, πρώην ποδοσφαιριστής "ανέβασε" την αφίσα της μάχης Joshua vs. Parker, γράφοντας πως δεν μπορεί να περιμένει για το πρώτο καμπανάκι του αγώνα.
Αξίζει να σημειωθεί ότι η σύγκρουση που θα συμβεί απόψε στο Κάρντιφ θα κρίνει τον "βασιλιά" της πιο εντυπωσιακής κατηγορίας στο επαγγελματικό μποξ, τη βαριά.
![Ο Ντάνος θα περάσει τη βραδιά του... πυγμαχώντας](https://www.contra.gr/img/5600/7429112/374000/o/140/0/joshua-576x1024.jpg)