X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

13η αγ.: Ματσάρες στην Κύπρο

Με δύο γκολ του Φώτη Παπουλή στα τελευταία λεπτά, ο Απόλλων Λεμεσού νίκησε 3-2 τον Ερμή και μείωσε στους τρεις βαθμούς την απόσταση από την κορυφή, καθώς ο ΑΠΟΕΛ αναδείχθηκε ισόπαλος 4-4 με την ΑΕΚ Λάρνακας.

Απίστευτο παιχνίδι στο ΓΣΠ με αγγλικό σκορ και απίστευτη εναλλαγή συναισθημάτων! Εν τέλει ΑΠΟΕΛ και ΑΕΚ Λάρνακας αναδείχθηκαν ισόπαλοι 4-4, αφού οι φιλοξενούμενοι δεν μπόρεσαν να διαχειριστούν δύο φορές προβάδισμα δύο γκολ. Δύο γκολ σημείωσε ο Ράφικ Τζεμπούρ.

Διαβάστε περισσότερα εδώ

Σε ένα τρελό παιχνίδι για γερά νεύρα ο Φώτης Παπουλής πήρε από το χεράκι τον Απόλλωνα Λεμεσού και τον οδήγησε στη νίκη με 3-2 επί του εξαιρετικού, αλλά σπάταλου Ερμή, ο οποίος έχασε μεγάλη ευκαιρία για να αναρριχηθεί στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας. Στο -3 από τον πρωτοπόρο ΑΠΟΕΛ οι γηπεδούχοι.