Αντεπίθεση Φυτανίδη
O Σωκράτης Φυτανίδης, μέσω του νομικού του εκπροσώπου, τοποθετήθηκε για πρώτη φορά δημοσίως για τη διαφορά που έχει τον τελευταίο μήνα με την ΠΑΕ Ατρόμητος.
![Αντεπίθεση Φυτανίδη](https://www.contra.gr/img/8062/7344082/535000/w460/460/fytanidis.jpg)
Με δήλωση από το νομικό γραφείο που τον εκπροσωπεί, ο Σωκράτης Φυτανίδης αντέδρασε στην ανακοίνωση που εξέδωσε η ΠΑΕ Ατρόμητος για τη νομική διαφορά που έχουν οι δύο πλευρές.
Τη δήλωση την ανάρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook ο Ελληνας ποδοσφαιριστής.