Χαμός στην Ρωσία για ένα... ύπουλο γκολ

Η Άρσεναλ Τούλα πήρε τη νίκη κόντρα στην Αχμάτ Γκρόζνι στο 91ο λεπτό, όμως το γκολ που πέτυχε ήταν λίγο... unfair. Σε σημείο που οι παίκτες των δυο ομάδων πήγαν να πιαστούν στα χέρια (VIDEO).

Βαθμολογικά το παιχνίδι δεν είχε τόσο ενδιαφέρον, αφού και οι δυο ομάδες είναι αρκετά μακριά από τις θέσεις που οδηγούν στην Ευρώπη. Το γόητρο όμως είναι ένα έξτρα κίνητρο. Και όταν μάλιστα ο νικητής κρίνεται από ένα Unfair γκολ, τότε τα πράγματα γίνονται ακόμα πιο... περίεργα.

Η Άρσεναλ Τούλα λοιπόν νίκησε 1-0 την Αχμάτ Γκρόζνι στο 91ο λεπτό με σκόρερ τον Τσάουτσιτς. Έλα όμως που η φάση ξεκίνησε με παίκτη των φιλοξενούμενων να σταματάει και να αφήνει τη μπάλα... αφύλακτη. Αντί να σταματήσουν όλοι, οι παίκτες των γηπεδούχων συνέχισαν και σκόραραν.